Kuchnia z kamienną wyspą otwarta na salon

Połączenie kuchni z salonem sprawdza się świetnie, jeśli chcemy nieco powiększyć wnętrze lub po prostu stworzyć nowoczesne i otwarte mieszkanie. Pozbywamy się wówczas ścian działowych i drzwi, dzięki czemu wnętrze staje się bardziej przestronne. Przykładem bardzo dobrej aranżacji jest kuchnia z kamienną wyspą otwarta na salon.
Świetnym rozwiązaniem w nowoczesnych kuchniach jest wyspa. Można przy niej jeść, przygotowywać posiłki, a kiedy wybierzemy bardziej rozbudowaną konstrukcję z półkami pod blatem, również przechowywać przyprawy lub naczynia. W tym przypadku postawiono na zabudowaną kamienną wyspę, na której zamieszczono płytę kuchenną.
Całe pomieszczenie urządzone jest nowocześnie i minimalistycznie. Połączenie bieli, czerni, kamienia, szkła i drewna sprawdza się tu idealnie. Głównym punktem salonu jest duży narożnik w szarym odcieniu. Aneks kuchenny nie jest duży, ale urządzono go funkcjonalnie, dzięki czemu przestrzeń nie ogranicza. Kuchnia i salon świetnie do siebie pasują, tworząc spójne wnętrze.

Kuchnia z kamienną wyspą Tarnowski Division

Przeczytaj również

Emaliowane naczynia - Muurla garnki
Kuchnie włoskie Binova Voque
Kolekcja Kontra Hygge Design
Salon otwarty na kuchnię - kuchnia z salonem
Aranżacja dużej kuchni AGD Smeg Classica
Lodówka fab i toster Smeg
Płyta indukcyjna z płomieniem wirtualnym

Dodaj komentarz