Projekt domu parterowego w bieli i drewnie

Dom parterowy może wyglądać stylowo i nowocześnie. Nawet niewielką przestrzeń można dobrze zagospodarować. Pokazuje to projekt domu parterowego w bieli i drewnie, który jest świetnym przykładem nowoczesnego, choć niewielkiego budynku.
Dom nie ma tradycyjnej formy ze spiczastym dachem, ale jest prostokątną, oryginalną bryłą. To nowoczesne i ekstrawaganckie rozwiązanie, które wygląda niezwykle efektownie. Umiejętnie połączono w nim drewno z białym kolorem, uzyskując świeży i stylowy efekt. Obok budynku zadbano o strefę wypoczynku, w której znajdują się stylowe meble ogrodowe w odcieniu brązu.
Na uwagę zasługuje przestrzeń wokół domu. Sam budynek znajduje się na drewnianym podeście, obok którego po jednej stronie rośnie trawa, zaś po drugiej wyłożone są drobne, jasne kamienie. Podest ten pełni rolę tarasu, na który można wyjść przez oszklone drzwi. Ogród, wypełniony trawą i ozdobnymi krzewami, dopełnia całą aranżację i sprawia, że nowoczesny dom nie jest tylko zimną bryłą, ale świetnym kątem do odpoczynku i spędzania czasu w gronie najbliższych.

Nowoczesny projekt domu parterowego w bieli i drewnie
Oryginalna elewacja z drewna w nowoczesnym stylu
Nowoczesne ścieżki ogrodowe
Oryginalna fontanna ogrodowa
Nowoczesny taras z drewnianą podłogą w stylowym ogrodzie
Nowoczesny płot z drewna i kamienia

Przeczytaj również

Stylowe wnętrze inspiracje
Minimalistyczny dom w bieli City Villa S3
Nowoczesna kamienica w meksykańskim wydaniu LABorstudio House un 2nd Street
nowoczesny dom w drewnie
Drzewo w domu architektura - Aibeka Almassova
Nowoczesny wystrój wnętrz
budownictwo energooszczędne zaczyna się opłacać
Budowanie domu 2017 - jak zaplanować budżet

Dodaj komentarz