facebook view

O nas

O HomeSquare

Jesteśmy nowoczesnym wortalem dla entuzjastów dobrych wnętrz. Piszemy, by inspirować. Przybliżamy sylwetki architektów, producentów i profesjonalistów projektowania wnętrz. Badamy trendy. Prezentujemy marki. Tworzymy otwartą wirtualną przestrzeń, która ma być oknem na świat architektury i designu. Z nami poznasz dorobek twórców – architektów, projektantów, a także fotografów związanych z przestrzenią.

Cenimy precyzyjne inżynierskie myślenie, oryginalny detal oraz wysoką jakość. To właśnie one powodują, że tworzone przez nas wystroje wnętrz są dobrze przemyślane i dopracowane, a ich kompleksowe urządzenie nie stanowi dla nas problemu. Chętnie promujemy marki stosujące rozwiązania przyjazne środowisku, którego jesteśmy integralną częścią.

Jesteś we właściwym miejscu, jeśli szukasz:

aranżacje inspiracji

Prezentujemy tysiące zdjęć aranżacji wnętrz autorstwa nagradzanych profesjonalistów, które zainspirują Cię i pomogą w wyborze właściwego stylu we wnętrzu. Jako przewodnik po ,,nastrojach wnętrzarskich”, prezentujemy również produkty prestiżowych marek, zarówno polskich, jak i światowych. Regularnie publikujemy relacje z najważniejszych targów w świecie designu.

fachowa pomocfachowej pomocy profesjonalistów

Współpracują z nami najlepsi, wielokrotnie wyróżniani na arenie krajowej i międzynarodowej profesjonaliści. Prezentujemy biura projektowe, architektów, producentów, wykonawców i designerów z całej Polski. Znajdziesz tu fachowców, którzy pomogą zrealizować Twoje wymarzone inwestycje. Dzięki nam profesjonalne wyposażenie wnętrz staje się proste.

designerskie produktyunikatów mebli i dekoracji

Na HomeSquare przekonujemy, dlaczego warto postawić na jakość i dobrą markę. Wyjaśniamy, co czyni przedmiot produktem najwyższej jakości. Tu poznasz historię ich tworzenia oraz dowiesz się, co je wyróżnia. Odkryjesz niepowtarzalne wzory produktów oraz prawdziwe ikony designu.

Zainspiruj się z HomeSquare. Dołącz do nas i zostań z nami na dłużej.

info@homesquare.eu

tel. 502 372 736

O nas

Magdalena Zomrowska – pomysłodawca i założyciel HomeSquare.

Przemysł kreatywny to zakres moich zainteresowań. Odwiedzając wybrane targi i wystawy branżowe, poszukuję ciekawych twórców, którzy projektują unikatowe przedmioty. Bacznie obserwuję ich drogę w wypracowaniu rozpoznawalności marki – badanie rynku i trendów wchodzi w zakres mojej działalności gospodarczej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w analizie marketingowej i rachunkowej. Prywatnie jestem kibicem manufaktury. Nie dzielę przedsiębiorców, artystów, twórców na polskich i pozostałych. Jeżeli ciężka praca w połączeniu z kreatywnością jest wytworem ponad przeciętnego produktu czy usługi, to zasługuje on na moje zaangażowanie w jego historię, technologię wykonania, inspiracje i pozostałe składowe budujące markę.

Magdalena Zomrowska - HomeSquare

Ich sukcesy i porażki, analiza ich przyczyn to zakres mojej działalności gospodarczej. Specjalizuję się w analizie marketingowej i rachunkowej. Jestem kibicem manufaktury. Nie dzielę przedsiębiorców, artystów, twórców na polskich i pozostałych. Jeżeli ciężka praca w połączeniu z kreatywnością jest wytworem ponad przeciętnego produktu czy usługi, to zasługuje on na moje zaangażowanie w poznanie jego historii, technologii wykonania, inspiracji i pozostałych składowych.

W swojej pracy staram się być wolna od uprzedzeń, dyskryminacji i przymusu. Nie publikuję codziennie – wraz z redakcją potrzebuję czasu na zastanowienie. Czasami podejmuję się projektu, który angażuję mnie na parę miesięcy, a czasami jestem w drodze w poszukiwaniu manufaktury. Jako osoba odpowiedzialna społecznie działam również w formie wolontariatu. W tym celu powołałam do życia Fundację DNA Kultury. Bawi mnie przewrotność tej nazwy: DNA – składowe kultury, ale jednocześnie dna kultury jako drugie dno lub jako druzgocąca opinia dla kultury. Chcąc wspierać projektantów i manufakturę, przystąpiłam do Klastra Przemysłów Kreatywnych celem zwiększenia ich rozpoznawalności, prowadzenia projektów badawczych i wykorzystania tej wiedzy w budowie wartościowych marek.