Iwona KwiatkowskaInspiration Studio - logo

Inspiration Studio

Zespół Inspiration idealne rozwiązanie Twoich problemów związanych z projektowaniem oraz aranżacją wnętrz.

„Możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że podarujemy Ci czas i swobodę wyboru.”

Inspiration Studio, posiadające swoja siedzibę w Bydgoszcz zagwarantuje Ci projekt wnętrz, który nie będzie jedynie dobry, ale zaklasyfikuje się wśród najlepszych na rynku. Celem głównym dla zespołu jest znalezienie wyjątkowych i jednocześnie funkcjonalnych rozwiązań. Biorą sobie do serca, że najważniejszy jest czas Twój cza oraz zadowolenie.

Inspiration Studio posiada imponujące doświadczenie zdobyte podczas niezliczonej ilości zrealizowanych aranżacji. W swojej ofercie zapewniają trójwymiarowe, fotorealistyczne wizualizacje, które pozwolą przedstawić pomysł w atrakcyjnej formie oraz zapewnią możliwość dostosowania projektu do indywidualnych potrzeb klienta. Dobór kolorystyki, rozmieszczenie mebli, urządzeń, czy armatury nie będą przysparzać żadnych problemów. Precyzyjnie dostosowany kosztorys pomoże w ewentualnej modyfikacji projektu.

Dodatkową usługą Inspiration Studio jest pomoc w znalezieniu niecodziennych mebli, elementów dekoracyjnych i wykończeniowych oraz oświetlenia. Współpraca ze podwykonawcami, sprawdzonymi w wielu nietypowych projektach umożliwia sprawdzenie się w najbardziej skomplikowanych realizacjach.

Zespół Inspiration Studio uprzejmie zaprasza do współpracy gwarantującej pełne zadowolenie!!!

Inspiration Studio

 

ZOBACZ REALIZACJE