Showroom

Showroom wnętrzarski jest przestrzenią stworzoną z myślą o osobach wrażliwych na piękno, doceniających luksusowe materiały, wybitną jakość oraz istotę detalu. Profesjonalna przestrzeń pokazowa prezentuje ponadczasowe oraz kultowe produkty sygnowane przez mistrzów zarówno polskiego, jak i światowego wzornictwa, ilustruje także najnowsze trendy wnętrzarskie oraz wskazuje kierunek w jakim zmierza współczesny design.

Jako swoisty sklep wnętrzarski, to miejsce oferujące bogatą paletę produktów renomowanych firm od lat z sukcesem działających na międzynarodowym rynku. Starannie wyselekcjonowany asortyment, obejmujący unikalne meble, oświetlenie, dekoracje oraz dodatki, znajduje uznanie wśród odbiorców, którzy przywiązani są do klasycznych form, jak również spełnia potrzeby i pragnienia osób poszukujących skrajnie nowoczesnych i osobliwych elementów wyposażenia wnętrz. Inspirująco zaaranżowana przestrzeń podaje gotowe pomysły oraz rozwiązania, które można z sukcesem zastosować podczas urządzania własnego wnętrza.

Showroom oprócz pełnienia roli przestrzeni pokazowej, staje się nierzadko miejscem o charakterze opiniotwórczym, centrum wydarzeń kulturalnych, a także spotkań branżowych.