domowa biblioteka - styl orientalny

Zobacz produkty do domowej biblioteki:

Domowa biblioteka nie dość, że uwodzi ciekawą, dodatkowo jest ozdobą naszego wnętrza. Czytelniczy design to ambitne połączenie pasji i mody. „Dom bez książek jest jak plaża bez słońca”, dlatego to właśnie kolekcje książek szczególnie zasługują na eksponowanie, nie tylko ze względu na walory edukacyjne. Są one o wiele bardziej fascynującą dekoracją niż przypadkowy bibelot… podobno mają duszę.
Biblioteczki domowe znane są nie od dziś, dawniej przeznaczano na nie specjalne pomieszczenie. Warto więc pomyśleć o własnej przestrzeni czytelniczej.
Kiedy nadchodzą długie, jesienne wieczory, nie ma nic piękniejszego niż ciepła herbatka i książki w bibliotece zachęcające do lektury. Hola! Czy nasza biblioteczka w domu jest już gotowa na tą okazję? Czy znaleźliśmy miejsce na książki, które nabyliśmy ostatnio? Jeśli w obydwu przypadkach odpowiedź brzmi „nie”, zabierzmy się za to jak najszybciej.
Biblioteka w domu nie stanowi większego problemu – można ją zaaranżować praktycznie w każdym pomieszczeniu. Doskonałą przestrzenią będą salon, gabinet, przedpokój, sypialnia, a nawet podpiwniczenie. Miejsce na książki w małym mieszkaniu można znaleźć bez trudu. Żeby nie zawalać ścian ciężkimi regałami, lepiej wybrać skrzętną zabudowę, która wykorzysta całą ścianę.

Pokuśmy się o instalację własnego księgozbioru! Wystarczy kawałek przestrzeni w mniejszej lub większej ilości m², inwencja twórcza i siła mierzona na zamiary.
Piękna biblioteczka w domowym zaciszu będzie wyjątkową ozdobą wnętrza, a nasza kolekcja książek otrzyma należyte miejsce. Zobacz, jakie propozycje mają nasi profesjonalni projektanci wnętrz.