BIAMS Architekt Łódź Warszawa nowoczesne domy indywidualneBIAMS Architekt Łódź projektant domów jednorodzinnych

BIAMS Architekt Łódź

BIAMS to autorska pracownia projektowa założona przez Marcina Sieradzkiego w 2005 roku. Projektant zaczynał od realizacji przedsięwzięć budowlanych obiektów mieszkalnych i obiektów o komercyjnym oraz publicznym przeznaczeniu. Doprowadzał budowle do stanu surowego oraz deweloperskiego, a także kompleksowo planował konieczne prace. Wczesne doświadczenia w budownictwie pozwoliły mu jeszcze lepiej przygotować się do wykonywania zawodu architekta. Po uzyskaniu odpowiednich uprawnień Marcin Sieradzki zajął się projektowaniem nowoczesnych domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. W portfolio architekta można znaleźć nowoczesne domy indywidualne projektowane zgodnie z wizją zleceniodawców oraz funkcjonalne i sprawdzone obiekty idealnie wpisujące się w nowoczesną architekturę miejską i podmiejską.

BIAMS Architekt Łódź – Marcin Sieradzki, czyli architekt z doświadczeniem

O tym, że Marcin Sieradzki to naprawdę dobry architekt, świadczy ponad 10-letnie doświadczenie w nadzorowaniu prac budowlanych, projektowaniu różnorodnych budynków i przygotowywaniu aranżacji oraz koncepcji architektonicznych. Dziś, zdecydowany realizować się zawodowo jako projektant domów jednorodzinnych, może zapewnić swoim klientom profesjonalną obsługę oraz najwyższe standardy.

BIAMS to skrót od nazwy Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki. Architekt postanowił zostać liderem wśród pracowni specjalizujących się w projektach ekskluzywnych domów jednorodzinnych oraz projektach domów indywidualnych. Projektant stawia na nieustanny rozwój, wykształcenie i wysoką jakość oferowanych usług. W swojej pracy za priorytet uznaje możliwie najlepsze dostosowanie projektowanego domu do potrzeb i stylu życia domowników. Holistyczne podejście owocuje dobrą współpracą.

Marcin Sieradzki projektuje na terenie całej Polski. Najczęściej pracuje jako architekt w Łodzi i jako architekt w Warszawie. W swojej ofercie posiada nie tylko projekty domów, ale także projekty wnętrz, mieszkań pokazowych, sklepów i produktów z branży meblarskiej oraz stolarskiej.

ZOBACZ REALIZACJE