Maciej Bidermann DesignBiuro projektowe Bidermann Design

Bidermann Design

Bidermann Design to studio projektowe stworzone jako odpowiedźna rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi obejmujące architekturę wnętrz oraz design. Wieloletnie doświadczenie i kontakt z klientem nakreśliły wyraźny obraz potrzeb współczesnych estetów. Nowa jakość usług Bidermann Design jest dedykacją skierowaną w stronę klienta traktowanego jako partnera. Pracownia koncentruje się na tworzeniu kompleksowych projektów wnętrz mieszkalnych oraz przestrzeni publicznych.
Traktując design jako sposób myślenia, studio Biedermann Design w centrum zainteresowania stawia człowieka i wciela się w rolę inwestora, aby dokładnie rozpoznać jego potrzeby.

Maciej Bidermann jest głównym projektantem atelier Biedermann Design, absolwent Wydziału Architektury i Wzornictwa poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych. W czasie studiów odbywał roczny staż w pracowni Transport Designu w Bratysławie. Ze sztuką projektową bliżej zaznajomili go wybitni specjaliści z ośrodków projektowych takich firm jak: Audi, Skoda czy Ford Europe.

Od 2006 r. Maciej Bidermann realizuje wiele projektów w obrębie Interior Design, Industrial Design, Yacht Design, Transport Design. Do współpracy zapraszany jest przez wiele agencji reklamowych oraz interaktywnych w roli konsultanta i projektanta.

ZOBACZ REALIZACJE