facebook view
Binova meble kuchenne HomeSquare

Binova włoskie meble kuchenne

Pięćdziesiąt lat badań i projektowania przez ekspertów marki Binova stanowią gwarancję wyjątkowej dbałości i wysoką jakość dobieranych materiałów, technik przetwarzania i systemów produkcyjnych dla dla nietuzinkowych form mebli kuchennych. Bliska współpraca ze znanymi architektami i projektantami wzornictwa zapewnia wyrafinowany wygląd w nowoczesnym stylu, ergonomiczny układ współczesnego i wyjątkową funkcjonalność. Tradycja produkcji mebli kuchennych Binova oparta jest na dbałości o detal, doborze najwyższej jakości materiałów oraz łączeniu przestrzeni kuchennej z prostymi, eleganckimi formami. Stylowa estetyka mebli Binova została połączona z najwyższą technologią produkcji ,dzięki czemu marka stała się synonimem kuchennej innowacji.

Dzięki przemyślanej budowie modułowe konfiguracje mebli kuchennych Binova w formie ściennej lub wyspowej, lokuje się z niezwykłą łatwością. Projekty marki mają na celu uzyskanie efektu niematerialnej lekkości. znane na całym świecie włoskie wzornictwo gwarantuje nie tylko nietuzinkowy wygląd, ale zapewnia o trwałości nieżaleznej od upływu czasu.

Producent modułowych kuchni pokryli powierzchnię piętnastu tysięcy metrów kwadratowych panelami fotowoltaicznymi i przeobrazili całą fabrykę w symbol świadomości ekologicznej. W rezultacie firma zasilana jest jedynie przez energię samowystarczalną i samoodnawialną. Budują kuchnie wykorzystując energię słoneczną, co pozwala zaoszczędzić 600 ton ropy rocznie i obniżyć emisję CO2 o 2000 ton. Każda faza przetwarzania musi przestrzegać standardów uzyskanych przez nas certyfikatów: UNI EN ISO 9001: 2008 dotyczących międzynarodowych standardów zarządzania jakością. Przede wszystkim mamy również certyfikat F4 (F-Four Star) przyznawany firmom, które spełniają wysoce rygorystyczne normy japońskie. Osiągnięcia te podkreślają nasze pragnienie zachowania i zwiększenia piękna lasów oraz zapewnienia czystszego powietrza.

Poszukujesz świeżego designu i innowacyjnych rozwiązań? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Mantis Binova

Kolekcja Mantis

Kolekcja Vesta

Vesta Binova

Kolekcja Scava

Regula Binova

Kolekcja Regula

Ono Binova

Kolekcja Ono

Vogue Binova

Kolekcja Vogue

Bluna Binova

Kolekcja Bluna