Aleksandra Dubicka Black Oak Studio

Black Oak Studio

Black Oak Studio to profesjonalna pracownia zajmująca się fotografią wnętrz i architektury, której właścicielem jest Aleksandra Dubicka. Na co dzień atelier współpracuje z architektami i stylistami, magazynami wnętrzarskimi oraz wydawnictwami. Sesje zdjęciowe Black Oak Studio pojawiają się regularnie w wielu publikacjach. Działalność pracowni obejmuje stylizowane sesje wnętrz oraz budynków, jak również fotografie produktowe. Black Oak Studio zajmuje się również produkcją filmów oraz ich kompletną obróbką.

Studio zostało stworzone z myślą o osobach, którzy dbają o to, aby strona wizualna ich marki była piękna i zniewalająca.

Pracownię Black Oak Studio tworzy profesjonalny zespół, składający się z osób o szerokim doświadczeniu zawodowym i ludzi przepełnionych pasją.

Alexandra Dermont – dyrektor kreatywny Black Oak Studio. Długoletnia współpraca z międzynarodowymi markami, m.in.: Louis Vuitton, Philip Lim, Jil Sander, pozwala wykorzystać zdobytą wiedzę i tworzyć projekty na najwyższym, światowym poziomie.

Anna Jacobson- montażysta Black Oak Studio. Współpracuje z Telewizją Polską i jest członkiem MUDO – Music Documentaries. Zajmuje się tworzeniem materiałów filmowych, obejmujących teledyski, spoty reklamowe, dokumenty oraz reportaże.

 

 

ZOBACZ REALIZACJE