Armatura kuchenna i łazienkowa - DornbrachtArmatura kuchenna i łazienkowa - Dornbracht

Dornbracht

Firma Aloys F. Dornbracht GmbH & Co. KG, z siedzibą w Iserlohn, jest działającym na skalę międzynarodową, rodzinnym przedsiębiorstwem produkującym armaturę oraz wyposażenie do łazienek i kuchni o prestiżowej jakości i stylu.

Wykwalifikowani pracownicy i nowoczesne technologie produkcji gwarantują jakość rękodzieła na najlepszym poziomie. Wprowadzając hasło marki „Culturing Life”, przedsiębiorstwo poszerza fundament wysokich kompetencji w zakresie wzornictwa i wykorzystania wody: postęp technologiczny w rozumieniu kompatybilności i wygody, profilaktyka zdrowotna oraz dotycząca dobrego samopoczucia. To takie właśnie czynniki coraz bardziej kształtują linię marki i rozwój produktów, robiąc krok w przyszłość. W ten sposób firma Dornbracht pozwala ciągle, na nowo cieszyć się życiem. Wieloletnie zaangażowanie na polu kultury, w ramach Culture Projects, stale dostarcza firmie Dornbracht nowych impulsów i pozwala jej zajmować pozycję lidera rynku w zakresie innowacji i technologii w przestrzeni życiowej, jaką jest kuchnia i łazienka.

Dornbracht należy do Dornbracht Group, która wraz z Alape jest jednym z dwóch dostawców rozwiązań do łazienek i kuchni klasy premium.

Artykuły powiązane z marką Dornbracht

 

Luksusowe pokoje kąpielowe
Pokój kąpielowy - prysznic w łazience - Katarzyna Kraszewka
Łazienka nowoczesna połączona z sypialnią romantyczna
Innowacyjna łazienka – styl nowoczesny
Inteligentna kuchnia
ZOBACZ REALIZACJE