Francesco Design - Arleta KartuszewskaFrancesco Design - projektowanie wnętrz

Francesco Design

Łamanie zasad stylów – nadawanie im nowego spojrzenia w sztuce – to domena FRANCESCO DESIGN. Każdą przestrzeń stylizuję, tak jak szyje się na miarę najbardziej wysublimowany garnitur. A idealnie dopasowany, zawsze będzie symbolem luksusu i piękna.

I choć sama definicja „piękna” jest indywidualna, to jednak tożsama będzie z wytwornością i dobrym smakiem. Inspiruje mnie ponadczasowość. Bez względu na wymogi rynkowe, zawsze kieruję się potencjałem przestrzeni i Państwa oczekiwaniami.
Doświadczenia zdobyte na wielu płaszczyznach artystycznych pozwalają mi na umiejętne czerpanie inspiracji do każdego projektu, którego traktuję jak wyzwanie i jednocześnie obietnicę.

Oferuję Państwu meble idealnie pasujące do projektów i precyzyjnie wyszukane na rynku. Meble m.in: z czarnego dębu, których jestem przedstawicielem na obszar Polski.

Na stronie znajdziecie Państwo również wyposażenie do pomieszczeń: shabby chic, industrialnych, loft, prowansalskich,klasycznych, modern, glamour, wintage i innych. O mnie: niepokorny duch, odwaga w podejmowaniu ryzykownych rozwiązań, intuicyjne podejście do projektu, harmonia, wyczucie artystyczne, lotność umysłu to mieszanka, dzięki której powstają wyjątkowe relacje, tworzące niepowtarzalne przestrzenie.

Zapraszam Państwa na podróż po świecie luksusu.

Serdeczności, Arleta Kartuszewska – założycielka pracowni Francesco Design

ZOBACZ REALIZACJE