home staging - House Doctor Polskahome staging - House Doctor Polska

House Doctor Polska

House Doctor Polska jest pierwszą na polskim rynku firmą świadczącą profesjonalne usługi home staging. Nasze doświadczenie opiera się na wielu realizacjach zarówno w kraju jak i zagranicą. Oprócz wykonywania zleceń home staging firma zajmuje się kompleksową realizacją projektów wykończenia i wyposażenia wnętrz.

House House Doctor Polska jest jedyną firmą zrzeszoną oraz akredytowaną przez brytyjską sieć home stagerów „The House Doctor Network”, której założycielka jest amerykanka Ann Maurice, znana w Polsce z niezwykle popularnego serialu „House Doctor” pod polskim tytułem „Zaklinacze Wnętrz”.

Na mocy licencji organizujemy najbardziej kompleksowe i profesjonalne szkolenia adresowane do wszystkich zainteresowanych tematyką home stagingu.

Grzegorz Pietrucha

Od trzech lat prowadzi szkolenia z home stagingu pod marką House Doctor Polska. Pasjonat architektury, aranżacji i dekoracji wnętrz, propagator idei home stagingu. Tajniki home stagingu zgłębiał pod okiem Ann Maurice w Wielkiej Brytanii.

Katarzyna Sawicka

Studiowała na wydziale Ceramiki i Szkła wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Freie Kunst na Staatliche Akademie der Bildenden Kunste w Stuttgarcie. Po studiach porzuciła jednak ukochany Wrocław oraz ceramikę by realizować marzenie o dekoracji wnętrz.

Izabela Dębek

Z wykształcenia projektant terenów zieleni i dekorator wnętrz. Przez wiele lat poszukiwała swojej drogi zawodowej. Największą przyjemność sprawia jej praca z materiałem zastanym – nadawanie wyrazu i charakteru gotowym wnętrzom przy często ograniczonym budżecie. Te predyspozycje oraz umiejętności organizacyjne i logistyczne, a także intuicja i empatia sprawiły, że praca home stagera stała się jej powołaniem i pasją.

House Doctor Polska

 

ZOBACZ REALIZACJE