JAB Anstoetz - ekskluzywne tkaninyJAB Anstoetz - ekskluzywne tkaniny

JAB Anstoetz

Udany biznes zależy od pomysłów, wydajności oraz działania zorientowanego na cel. Od 1946 roku, firma JAB Anstoetz konsekwentnie hołduje tej filozofii, która scala ze sobą komponenty przedsiębiorczego myślenia oraz działania.
Rdzeniem założeń ustalonych przez markę JAB Anstoetz jest otwartość – w kontaktach z naszymi partnerami biznesowymi i współpracy wewnętrznej. Ponieważ jedynie ona może doprowadzić do powstania synergii niezbędnej do zwiększenia szansy, że nasze wizje staną się rzeczywistością.

Wypracowane zaufanie partnerów z całego świata daje nam pewność, że droga, którą obraliśmy jest słuszna i umożliwi odniesienie wielu sukcesów w przyszłości.

Niesztampowe wnętrza zaprojektowane przez mistrzów w swej dziedzinie, należących do zespołu JAB Anstoetz Services są kwintesencją fascynacji i wszechstronności świata JAB Anstoetz.

JAB Anstoetz to międzynarodowy lider w branży dekoracyjnej. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży najwyższej jakości ekskluzywnych tkanin dekoracyjnych i obiciowych w szerokiej gamie kolorystycznej. Oferuje liczne wzory, kolory, struktury tkanin, dzięki temu wnętrza można zaaranżować na wiele ciekawych sposobów.
„Four Seasons” – kreacje tkanin z tej kolekcji tworzą sezon po sezonie nowy i fascynujący świat dla każdego stylu: klasycznego, eleganckiego, romantycznego czy nowoczesnego.
Kolekcja tkanin „Grandezza” to połączenie wspaniałej elegancji, luksusowej linii i wyrafinowanej techniki, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Uzupełnieniem oferty jest szeroki wybór produktów takich jak: rolety, zasłony panelowe, żaluzje plisowane oraz karnisze.

Artykuły powiązane z marką JAB Anstoetz

ZOBACZ REALIZACJE