facebook view
Kartell logo HomeSquare

Kartell meble, dekoracje i oświetlenie

Dwie charakterystyczne cechy dla mebli Kartell są niezmienne od początku istnienia firmy. Są to wysoka jakość mebli, dekoracji oraz oświetlenia wykonywanych z tworzywa sztucznego oraz niepowtarzalność projektów autorstwa najznamienitszych designerów i artystów np. Philippe Starck, Piero Lissoni, Patricia Urquiola, Nendo, Mario Bellini, Patricia Urquiola Antonio Citterio i wiele innych. Wszystkie produkty zostały wykonane we Włoszech wykorzystując innowacyjne technologie i niezaprzeczalna jakość materiałów. Produkcja mebli i dekoracji marki Kartell jest we wszystkich fazach kontrolowana przez techników firmy, którzy weryfikują zgodność technologiczną oraz jakość, starając się połączyć wymagania końcowego konsumenta ze stosowanymi procesami przemysłowymi.

Produkty Kartell są nie tylko niekonwencjonalne i ponadczasowe. Ich żywotność, stabilność oraz odporność na przeciążenia są ciągle analizowane i kontrolowane za pośrednictwem rygorystycznych testów prowadzonych zgodnie normami UNI EN (posiadają certyfikat UNI EN ISO 9001:2008). Ma to na celu zapewnienie, że meble marki Kartell nadają się do tzw. „intensywnego użytku zbiorowego”, który możemy zaobserwować w miejscach użytku publicznego lub restauracjach. Stosowane tworzywo jest najlepszej jakości oraz nadaje się do recyklingu, co potwierdza troskę o firmy Kartell o środowisko naturalne.

Poszukujesz świeżego designu i innowacyjnych rozwiązań? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.
Artykuły powiązane z marką Kartell

Krzesła w wielu kolorach