Katarzyna Kraszewska Architektura WnętrzKatarzyna Kraszewska Architektura Wnętrz Logo

Katarzyna Kraszewska Architektura Wnętrz

Katarzyna Kraszewska Architektura Wnętrz to firma która powstała w 2004r z wielkiej pasji do tworzenia niepowtarzalnych wnętrz i pięknych, a zarazem funkcjonalnych przestrzeni.

Wraz z rozwojem firmy i kolejnymi doświadczeniami powstała pracownia złożona z specjalistów i skupiająca wokół siebie profesjonalnych wykonawców .

W projektowaniu wnętrz stawiamy głównie na funkcjonalność wnętrza wyznając zasadę klasycznej elegancji z użyciem naturalnych materiałów, które nadają każdej przestrzeni szlachetności i pięknie zachowują się z czasem a przede wszystkim kolory ziemi i naturalne materiały nie wychodzą nigdy z mody,

Specjalizujemy się z kompleksowej obsłudze inwestycji od początkowego projektu układu funkcji, przed pełny projekt instalacji, wizualizacje po rozrys techniczny, kosztorys i harmonogram prac , kontrola wykonywanych prac i ich zgodności z projektem, kontrola zamówień, dostaw, organizacja próbek i materiałów aż po zakończenie budowy i jej oddanie inwestorom.

Zajmujemy się również architekturą, projektami zmian, przebudów, projekty elewacji, ogrodzenia, również z nadzorem nad realizacją.
Posiadamy w swoim zapleczu sprawdzonych wykonawców, których jakość i doświadczenie oraz wieloletnia współpraca z nami powoduje iż projekty realizowane są skrupulatnie, konsekwentnie i zgodnie z harmonogramem.

 

 

 

 

Artykuły powiązane z Katarzyną Kraszewską

Eleganckie wnętrza według Katarzyny Kraszewskiej kuchniaz wyspą
Uchwyty Art Deco Katarzyna Kraszywska
Przytulny pokój dzienny w nowoczesnym stylu - ekskluzwyne wnętrze
ZOBACZ REALIZACJE