Loft Factory pracownia archutektoniczna

Loft Factory

Pracownia Loft Factory jest profesjonalnym studiem tworzącym projekty dedykowane zarówno architekturze, jak i wnętrzom. Między pracą i pasją stawiają znak równości. Wyróżnia ich swoboda łączenia odmiennych, pozornie sprzecznych stylów: minimalizmu z ponadczasową klasyką, estetyki industrialnych loftów z paryskim szykiem, surowych detali z pałacowym przepychem.

Loft Factory realizuje zlecenia związanie z aranżacją, a także adaptacją wnętrz. Projektuje także apartamenty pokazowe dla deweloperów oraz kompleksowe inwestycje „pod klucz” skierowane do klientów indywidualnych.
Współpraca z pracownią Loft Factory możliwa jest na wszystkich etapach projektu: od przedstawienia koncepcji wnętrza po jego pełną realizację. Wychodzenie poza standardowe rozwiązania, uważne wsłuchiwanie się w potrzeby i oczekiwania inwestorów daje możliwość stworzenia niepowtarzalnych projektów.

Nowe wyzwania są dla projektantów okazją stworzenia czegoś unikalnego. Śledzenie trendów obowiązujących w polskim i światowym designie pozwala zdobywać wiedzę, która następnie zostaje przełożona na język form.

Realizacje pracowni  są publikowane na łamach najbardziej prestiżowych magazynów w kraju i za granicą.

ZOBACZ REALIZACJE