Mango Studio Projektowe

Mango Studio Wnętrz i Ogrodów

Mango Studio Wnętrz i Ogrodów to firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych oraz projektów dla gastronomii HoReCa (hotele, restauracje, bary).

Realizujemy kompleksowe projekty „pod klucz” na najwyższym standardzie. Mamy własną ekipę wykonawczą oraz szerokie grono specjalistów z najwyższej półki.

Działamy głównie na terenie Krakowa i małopolski. Realizujemy projekty także w Łodzi, Warszawie i Katowicach.

Nasze wnętrza wyróżniają się niebanalną estetyką i zawsze perfekcyjną funkcjonalnością. Realizujemy eleganckie, luksusowe wnętrza, ale i ekonomiczne, pod wynajem.
Na naszej stronie prezentujemy realizacje gotowych wnętrz (nie wizualizacje) które dowodzą zaangażowania do samego końca oraz są najlepszą referenecją od zadowolonych inwestorów. Szanujemy potrzeby i indywidualne preferencje naszych inwestorów.

Realizujemy PROJEKTY WNĘTRZ I ARANŻACJE:
– mieszkań, apartamentów, domów docelowych oraz pod wynajem,
– kuchni i łazienek, salonów SPA
– salonów i sypialni
– restauracji, barów, piekarni, gabinetów lekarskich, hoteli

Oferujemy godzinne KONSULTACJE PROJEKTOWE, na których rozwiązujemy dylematy projektowe, dobieramy kolorystykę ścian, projektujemy oświetlenie, analizujemy i wybieramy najlepsze rzuty od deweloperów przed zakupem mieszkania, przeprowadzamy metamorfozy wnętrz.

ZOBACZ REALIZACJE