Mikołajska Studio - projektowanie wnętrz

Mikołajska Studio

Mikołajska Studio oferuje kompleksowy projekt wnętrz prywatnych: rezydencji, domów, apartamentów i mieszkań. Wnętrz publicznych: Restauracji, kawiarni, kancelarii adwokackich, biur, przestrzeni reprezentacyjnych firm, SPA, gabinetów dentystycznych i lekarskich, gabinetów kosmetycznych
Projekt składa się z części budowlanej i meblowej (projekty autorskie mebli). Oprócz tego przekazujemy klientowi zestawienie materiałów i wyposażenia. Wszelkie elementy projektu konsultujemy z klientem, wyposażenie dobieramy wspólnie. Projekt opracowany jest również pod kątem ostatecznej dekoracji wnętrza.
Projekt z realizacją pod klucz
Opcja dla klientów którzy nie mają czasu zajmować się sami dopilnowaniem wykończenia mieszkania, mieszkają w innym miejscu niż realizowana jest inwestycja i musieliby dojeżdżać, żeby ją nadzorować lub chcą po prostu mieć święty spokój i wprowadzić się do gotowego mieszkania.

Projekt autorski mebli

Mikołajska Studio wykonuje do każdego projektu indywidualne projekty mebli dostosowanych do konkretnego wnętrza. Wiele mebli jest wbudowanych. Dzięki temu nasze wnętrza są niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. Meble dostosowane do wnętrz są z nim integralnie związane, możemy wykorzystać idealnie każde miejsce i dostosować meble do indywidualnych potrzeb klienta. W przypadku małych mieszkań zyskujemy dużo miejsca na przechowywanie, w dużych reprezentacyjnych wnętrzach meblami autorskimi podkreślamy prestiż wnętrza. Meble mogą być wykonane przez współpracujące z nami warsztaty stolarskie wykonujące meble indywidualne na wymiar.

Pracujemy też on-line

Wykonujemy projekty w całej Polsce i za granicą. Projekt po otrzymaniu dokumentacji budowlanej możemy wykonać na odległość. Rysunki techniczne są szczegółowe i nasz nadzór nad inwestycją nie jest niezbędny. Wszystkie informacje przesyłamy drogą mailową, utrzymujemy z klientem kontakt telefoniczny. Wyposażenie wskazujemy linkami do stron

Rabaty dla naszych klientów

W wielu wiodących sklepach z materiałami wykończeniowymi, glazurą, armaturą, oświetleniem, stolarką wewnętrzną, i meblami uzyskujemy rabaty dla naszych klientów przy kompleksowych zakupach.

Mikołajska Studio

 

ZOBACZ REALIZACJE