Profesjonalny prjektant - minimoopracownia minimoo

Minimoo – architektura wnętrz

Pracownia projektowania architektury – Minimoo.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego, kierunek: Architektura Wnętrz.

Wieloletnie doświadczenie Marty Pala–Szczerbak doprowadziło do powstania pracowni Minimoo, wyspecjalizowanej w kompleksowej realizacji wnętrz w małej oraz dużej skali.

Entuzjastyczne podejście do każdego projektu sprawia, że aranżacja lokali użyteczności publicznej, restauracji, sklepów, gabinetów kosmetycznych, apartamentów, hoteli oraz salonów sprzedaży jest unikatowa i wykonana na najwyższym poziomie.

„Projektowanie sprawia nam wiele radości i chcielibyśmy swoją energią zarazić również naszych klientów, aby realizacja ich inwestycji była jak najbardziej komfortowa i satysfakcjonująca”

Założycielka pracowni Minimoo może pochwalić się wygraną w konkursie dla architektów organizowanym przez miesięcznik VILLA (czerwiec 2014). Brała również udział w wielu plenerach malarskich krajowych i międzynarodowych oraz wystawach uczelnianych. Jej prace były publikowane w „The Designer Magazine”, co świadczy o nieszablonowości i wykonywaniu pracy z prawdziwą pasją.

Pracownia Minimoo oferuje projektowanie wnętrz przestrzeni prywatnych, jak i publicznych. Swoje usługi rozszerza również o indywidualne projekty mebli, elementów wyposażenia oraz oświetlenia. Obszarem działania jest cała Polska, w szczególności Kraków oraz Częstochowa.

Pracownia Minimoo

 

 

Artykuły powiązane z pracownią Minioo

 

ZOBACZ REALIZACJE