facebook view
Meble kuchenne Miton HomeSquare

Miton ekskluzywne meble kuchenne

Marka Miton stanowi urzeczywistnienie miłości do włoskiej doskonałości przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Początki firmy sięgają lat sześćdziesiątych, gdy Giuseppe Arangiaro odkrył jak wielkie znaczenie dla Europejczyków ma określenie „made in Italy”. właśnie wtedy zdecydował się eksportować meble kuchenne swojego autorstwa, które zyskały uznanie nie tylko w Europie. W ciągu kilku lat stał się jednym z największych eksporterów kuchni modułowych.

W ciągu lat zmieniają się moda na materiały wykończeniowe, wzornictwo, smak i styl. Jedynym co nie ulega zmianie jest nieustanne pragnienie jakości, której niezaprzeczalnym synonimem są modułowe meble kuchenne marki Miton. Obecnie firma jest zarządzana przez syna Giuseppe Arangiaro – Antonio, który uznaje tradycje rodzinne oraz zespala je z nowoczesnym technologiami i nowymi trendami. Rodzina Arangiaro twierdzi, że meble kuchenne Miton to kwintesencja kreatywności i niezawodności.

Miton…. kocha ludzi

Projekt to nie tylko puste słowo dla właścicieli, ale raczej wizualizacja przewodniej idei. Jest to jasne, za każdym razem, gdy projektują wyjątkowe przestrzenie zarazem funkcjonalne i piękne. Ich zdaniem projekt oznacza badanie, eksperymentowanie i tworzenie stylu. Oznacza to również poprawę jakości życia w domu, przekształcając ją w przestrzeń, w której człowiek znajduje się w centrum procesu projektowania. Dlatego tworzą koncepcje w harmonii ze współczesnym stylem życia, przekształcając kuchnię w coraz bardziej osobiste miejsce. Kompleksowe projekty zapewniające maksymalną swobodę kompozycji i dostosowywania. Istotna jest również wysoce rozwinięta ergonomia, która poprawia interakcję między człowiekiem a obiektami, potrzebami i funkcjami.

Miton… kocha gotowanie

Miton kocha … dobre jedzenie, które nigdy nie zawodzi. Oczywiście, może to być truizm, ale kuchnia jest zdecydowanie domem jedzenia! Właściciele marki Miton twierdzą że pomimo tego, że środowisko, nastroje i przestrzenie, światło, styl maja znacznie na domową atmosferę … ale prawdziwym królem kuchni jest jedzenie!
Miton kocha różne kuchnie świata odzwierciedlone w tradycjach, które przekształcają pojedyncze składniki w dzieła. Właśnie te aspekty odzwierciedlają naszą filozofię opartą na połączeniu kreatywności i jakości. Tymi samymi ideami kierują się tworząc nietuzinkowe kolekcje mebli kuchennych.

Miton kocha planetę

Producent modułowych kuchni pokryli powierzchnię piętnastu tysięcy metrów kwadratowych panelami fotowoltaicznymi i przeobrazili całą fabrykę w symbol świadomości ekologicznej. W rezultacie firma zasilana jest jedynie przez energię samowystarczalną i samodnawialną. Budują kuchnie wykorzystując energię słoneczną, co pozwala zaoszczędzić 600 ton ropy rocznie i obniżyć emisję CO2 o 2000 ton.

Każda faza przetwarzania musi przestrzegać standardów uzyskanych przez nas certyfikatów: UNI EN ISO 9001: 2008 dotyczących międzynarodowych standardów zarządzania jakością. Przede wszystkim mamy również certyfikat F4 (F-Four Star) przyznawany firmom, które spełniają wysoce rygorystyczne normy japońskie. Osiągnięcia te podkreślają nasze pragnienie zachowania i zwiększenia piękna lasów oraz zapewnienia czystszego powietrza.

Poszukujesz świeżego designu i innowacyjnych rozwiązań? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Serie o kolekcje mebli kuchennych Miton

Seria Modern

Limha Cemento Miton

Kolekcja Limha Cemento

Limha Eurolux Miton

Kolekcja Limha Eurolux

Limha Glossy Miton

Kolekcja Limha Glossy

Limha Matt Miton

Kolekcja Limha Matt

Limha Wood Miton

Kolekcja Limha Wood

MT 200 Miton

Kolekcja MT 200

MT 210 Fenix Miton

Kolekcja MT 210 Fenix

MT 400 Miton

Kolekcja MT 400

Nevi Miton

Kolekcja Nevi

Sincro Glossy Miton

Kolekcja Sincro Glossy

Sincro Matt Miton

Kolekcja Sincro Matt

Sincro Wood Miton

Kolekcja Sincro Wood

Skin Miton

Kolekcja Skin

Tilo Miton

Kolekcja Tilo

Seria Luxury

Cubika Miton

Kolekcja Cubika

Marosi Miton

Kolekcja Marosi

MT 701 S Miton

Kolekcja MT 701 S

Rondo Miton

Kolekcja Rondo

Seria Classica

Caviar Miton

Kolekcja Caviar

Classe Miton

Kolekcja Classe

Talia Miton

Kolekcja Talia