facebook view
Moderator Inwestycje Bydgoszcz

Moderator Inwestycje

Moderator Inwestycje to bydgoski deweloper nieruchomości, specjalizujący się w sprzedaży nowych mieszkań i domów w atrakcyjnych lokalizacjach w Bydgoszczy i okolicach. Wiedza i doświadczenie gromadzone od lat pozwalają na wdrażanie nowych rozwiązań budowlanych i technologicznych. Dla klientów Moderatora liczy się jakość proponowanych inwestycji: lokalizacja, wykonanie, ciekawy design, nowoczesne technologie, materiały. Nasi klienci kupują zarówno ekskluzywne apartamenty w odrestaurowanych, zabytkowych kamienicach, nowe mieszkania przy ulicy Gołębiej 33, jak i zlokalizowane w podbydgoskim Osielsku, domy.

Sttaramy się również wspierać inicjatywy poprawiające wizerunek Bydgoszczy. Moderator Inwestycje inicjuje modernizację, remontuje mieszkania. Rewitalizujemy bydgoskie kamienice i dbamy o najwyższą jakość wykonania. Wraz ze wspólnotami odrestaurowaliśmy wiele z nich, w tym kamienice Cieszkowskiego 4, Zamoyskiego 8 czy Pomorska 35.

Niedawno firma Moderator Inwestycje została także właścicielem kina Pomorzanin, które od wielu lat niszczało. Moderator Inwestycje chce to zmienić i przywrócić temu kultowemu miejscu dawną świetność. Priorytetem jest uchronienie budynku przed dalszą degradacją oraz zachowanie historycznego charakteru kina.

Realizując założenia społecznie odpowiedzialnego biznesu dbamy o dobre relacje z otoczeniem, które są dla nas źródłem nie tylko osobistej satysfakcji. Jesteśmy przekonani, że przyczynią się również do rozwoju naszej firmy. Uważamy, że Bydgoszcz ma potencjał, który trzeba wspierać. Ważne, aby nie ograniczać się tylko do remontowania budynków i rewitalizację traktować kompleksowo, mieć pomysł na coś więcej.
Obecne inwestycje w sprzedaży:
– Apartamentowiec Gołębia 33, Górzyskowo
– Kamienica Cieszkowskiego 4, Śródmieście
– Osiedle domów m|park, Osielsko
– Niebieskie apartamenty Nordic Haven, Śródmieście
– Kamienica Gdańska 144, Śródmieście

Gołębia 33

Apartamenty przy Gołębiej 33 znakomicie wpisują się w przestrzeń miasta i nowoczesne trendy budownictwa. 26 funkcjonalnych mieszkań w trzypiętrowym budynku spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Metraż od 36 do 153 m2 zaspokoi wszystkie, duże i mniejsze potrzeby.
Apartamenty przy Gołębiej 33 dają możliwość łączenia mieszkań. Malownicze antresole pozwalają na niekonwencjonalne rozwiązania i wystrój wnętrz, a przestrzeń wokół budynku, całkowicie ogrodzona i zagospodarowana, gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i komfortu.
Budynek ma miejskie, w pełni opomiarowane ogrzewanie, przestronne tarasy, balkony oraz panoramiczne okna. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, szkoła, przedszkole i przychodnia. Winda z poziomu podziemnego garażu.

Cieszkowskiego 4

Eklektyczna kamienica ma 3 kondygnacje i mieszkalne poddasze, łączy elementy secesyjne z neogotyckimi. Elewacja zachwyca ozdobami: ryzalitem-wysuniętym do przodu, fragmentem budynku oraz widoczną w górnej części budynku konstrukcją szkieletową. Widoczne na elewacji rozety i dekoracyjne elementy roślinne, dopełniają stylowej całości. Inwestor remontując kamienicę, zadbał o detale i szczegóły czyniące kamienice świadkiem minionej belle époque.
Dla wygody mieszkańców zainstalowano windę, a mieszkania o powierzchni od 30 do 70 metrów kwadratowych dostosowano do współczesnych wymagań. Kamienica przy Cieszkowskiego 4 jest w pełni opomiarowana, korzysta z miejskiego ogrzewanie i cieplej wody. Budynek poddano kompleksowej renowacji. Wymieniono: stolarkę okienną , instalację elektryczna, instalację wodno-kanalizacyjną.

m|park

To wyjątkowe osiedle domów powstaje na ul. Kolonijnej w Osielsku. Do centrum Bydgoszczy można dojechać już w kilkadziesiąt minut. W pobliżu Galeria Osielsko. Urząd gminy, poczta i punkty usługowe zlokalizowane w sąsiedztwie zapewnią komfort dnia codziennego.
Osiedle M Park będzie w pełni monitorowane, ogrodzone, a dodatkowy komfort zapewnią oświetlone i bez fazowo utwardzone uliczki. Wnętrza domków jednorodzinnych M Parku zaplanowano tak, aby nabywca miał możliwość samodzielnego zaaranżowania przestrzeni, zgodnie ze swoimi potrzebami.
Lokalizacja łączy uroki mieszkania poza miastem z udogodnieniami dużego miasta. Osiedle modernistycznych domków jednorodzinnych o zróżnicowanym metrażu, spełni wymagania zarówno mniejszych jak i większych rodzin. Te, korzystające z programu Karta Dużej Rodziny, mogą liczyć na specjalne zniżki.

Gdańska 144

to kameralna, gruntownie wyremontowana i zmodernizowana kamienica. W budynku znajdują się nowe, kompaktowe mieszkania oraz lokale użytkowe. W kamienicy wymieniono stolarkę okienną, instalację kanalizacyjną i elektryczną. Ogrzewanie jest gazowe, a każde mieszkanie ma swój licznik. W ofercie dewelopera znajduje się dziewięć mieszkań o powierzchni od 20 do 34 metrów kwadratowych.
Osiedle Leśne to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszczy. Bliskość Leśnego Parku Wypoczynku, kameralna zabudowa, miejska infrastruktura- wszystko to czyni kamienicę przy Gdańskiej 144 interesującą propozycją.