MP Architekci

Zespół projektowy MP Architekci powstał z pasji do projektowania architektury oraz nieodpartej potrzeby realizowania własnych wrażeń przestrzennych.
Staż w holenderskich biurach de Architekten Cie i Search przybliżył nam nowoczesne podejście do projektowania i współpracy z inwestorem. Zdobyte doświadczenie w renomowanych pracowniach polskich (CKK Architekci, Arch-Deco) pozwala nam zajmować się inwestycjami od skali wnętrz po obiekty mieszkalne wielorodzinne i użyteczności publicznej. Pracowaliśmy przy takich projektach jak: hotele w Ciechocinku i Ustroniu Morskim, rozbudowa i przebudowa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, nowy Urząd Miasta Gdyni czy biurowiec Tryton w Gdańsku. Zajęliśmy III miejsce w konkursie na nową siedzibę Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku oraz zdobyliśmy wyróżnienie w konkursie urbanistyczno-architektonicznym Nowe Orłowo w Gdyni.
Posiadamy uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Z wielkim entuzjazmem podchodzimy do nowych wyzwań już jako samodzielny zespół.

Oferta

Nasza oferta to szeroki wachlarz możliwości dostosowany do potrzeb klienta.

Realizację inwestycji jesteśmy w stanie przeprowadzić przy minimalnym zaangażowaniu inwestora. Przed przystąpieniem do projektu budowlanego wykonujemy analizy i koncepcje, dzięki którym opracowanie jest przemyślanym owocem wcześniejszych decyzji. Proponujemy kompletną obsługę przedsięwzięcia w urzędach, dostarczając niezbędnych uzgodnień i dokumentacji. Dzięki projektowi wykonawczemu jesteśmy w stanie dopilnować realizacji w najdrobniejszym szczególe, unikając przykrych niespodzianek na budowie. Zlecamy kosztorys i w razie potrzeby korygujemy projekt do uzyskania pożądanego efektu. Lubimy mieć kontrolę nad całym zamierzeniem, dlatego też oferujemy nadzory autorskie i zachęcamy do współpracy przy aranżacji wnętrz.

Specjalność naszego biura to architektura i wnętrza. W naszym dorobku mamy udział przy projektach domów jedno- i wielo-rodzinnych, hoteli, biurowców czy nawet szpitali. Mocną stronę stanowią wizualizacje, dzięki którym żaden inwestor nie musi bać się braku wyobraźni przy czytaniu projektów architektonicznych.

Przy inwestycjach wymagających zaangażowania pozostałych branż (konstrukcja, branża sanitarna, branża elektryczna itd.)
organizujemy zespół profesjonalistów.

Zapraszamy do współpracy.

MP Architekci – Małgorzata Zmysłowska i Piotr Zmysłowski

 

ZOBACZ REALIZACJE