MUS ARCHITECTS Adam Zwierzyński Anna PorębskaArchitekcie wnętrz Adam Zwierzyński Anna Porębska

MUS ARCHITECTS

MUS ARCHITECTS to profesjonalne biuro architektoniczne założone w Katowicach przez absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej- Annę Porębską oraz Adama Zwierzyńskiego. Śląscy projektanci współpracują od lat, rozwijając swój warsztat, kreując własną wizje architektury.

MUS jest skrótem angielskiego zwrotu ‘made up space’, który na wszystkich poziomach nawiązuje do sztuki związanej z przestrzenią. To właśnie te słowa odzwierciedlają podejście projektantów do architektury.

Pracownia MUS ARCHITECTS zajmuje się wymyślaniem przestrzeni, modelowaniem funkcji oraz formy, niezależnie od skali. Projektowanie oznacza dla nich tworzenie koncepcji, które odpowiadają na pytania, problemy i potrzeby ludzi i miejsc. To wyobraźnia pozwala odnaleźć kreatywne rozwiązania.
Studio MUS ARCHITECTS opiera swoje działanie na innowacyjności i pragmatyczności, a tworzenie fascynujących miejsc jest ich priorytetem. Wieloletnie doświadczenie to narzędzie wykorzystywane w procesie projektowania oraz wdrażania inwestycji.

Pracownia MUS ARCHITECTS jest autorem i współautorem wielu projektów architektonicznych, obejmujących zarówno mniejsze obiekty, jak również złożone oraz wielofunkcyjne obiekty kubaturowe. Nawiązując współpracę z ekspertami z różnych dziedzin, możliwa jest maksymalizacja potencjału zespołu projektowego oraz osiągnięcie najlepszych dla inwestora rozwiązań. Miarą uznania studia MUS ARCHITECTS są opinie klientów, którzy cenią kreatywność i precyzję na najwyższym poziomie.

ZOBACZ REALIZACJE