Pepe pracownia - projektowanie wnętrzPepe pracownia - projektowanie wnętrz

Pepe pracownia

Owocem wieloletnich doświadczeń Katarzyny Ratyńskiej, w projektowaniu wnętrz jest Pepe pracownia. Założycielka doskonale zdaje sobie sprawę z problemów pojawiających już na samym początku zakupu domu.

„Jesteś wewnątrz swojego nowego „ miejsca na ziemi” i wpatrujesz się w surowe ściany. Odczuwasz euforię, bo wreszcie jest Twoje, ale dopada Cię, w tym momencie 1000 wątpliwości.

Czujesz, jak ma wyglądać Twój dom, ale zapewne nie wiesz od czego zacząć. W jakiej kolejności tworzyć modyfikacje. Co zrobić z tą belką, albo czy ścianę powinno się przesunąć, Którego wykonawcę wybrać? Jak prawidłowo rozdysponować budżet? Być wiernym swoim przekonaniom, czy zainspirować się nowinkami modowymi?”

Dla Pepe pracowni ważnym aspektem jest elastyczne podejście do planowania budżetu, tak aby każda ze stron była usatysfakcjonowana.

„Bez względu na to, czy będziesz mieszkać w przestronnym domu, czy w kawalerce, chcesz by było idealnie.”

Siłą napędową Katarzyny Ratyńskiej jest niegasnąca pasja i zamiłowanie do tworzenia. Pepe pracownia gwarantuje nadzór autorski, który zapewni uzyskanie wcześniej stworzonych ustaleń.

„To, co dla Ciebie jest podróżą w nieznane, dla mnie jest codziennym wyzwaniem, przygodą i pasją tworzenia . Współpracę zaczniemy od ustalenia, co lubisz we wnętrzach oraz jaki masz styl życia. Dzięki takiemu procesowi Pepe pracownia stworzy projekt funkcjonalny, spełniający Twoje najskrytsze oczekiwania. Na tym etapie ustalimy układ pomieszczeń, ilość szaf, rozmieszczenie zdobień, itp. Następnie wykreujemy wnętrza, czyli dokonamy wizualizacji pomieszczeń , gdzie zobaczysz klimat oraz styl, kolory, oświetlenie oraz materiały. Podoba Ci się? W takim razie kolej na wybór konkretnych materiałów wykończeniowych. Wybory dopasujemy do budżetu. Po zaakceptowaniu powstanie projekt wykonawczy. Na planach zostaną zaprezentowane rzuty, widoki ścian, wymiary oraz inne niezbędne informacje. Został nadzór autorski, aby upewnić się czy wykonawca osiąga efekt o jaki nam chodziło.

… a po kilku miesiącach zamykasz drzwi swojego domu, zostawiasz za nimi cały świat i znajdujesz się w miejscu najważniejszym dla Ciebie, Twoich dzieci oraz najbliższych.”

 

Pepe pracownia

 

ZOBACZ REALIZACJE