Pracownia Architektoniczna USZOKPracownia Architektoniczna USZOK

Pracownia Architektoniczna USZOK

Pracownia Architektoniczna USZOK została założona w marcu 2006 roku przez Katarzynę Uszok-Adamczyk, absolwentkę Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej oraz Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Od początku działalności zajmujemy się architekturą i aranżacją wnętrz. Nasz zespół składa się z doświadczonych architektów, a różnorodność ich osobowości jest gwarancją wielu różnych pomysłów i kreatywnego podejścia do pracy. Na swoim koncie mamy wiele projektów wnętrz prywatnych i komercyjnych.

Oferta przez nas przedstawiona jest niezwykle kompleksowa, poza tym że towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie projektu i realizacji, współpracujemy również  z wieloma specjalistami z różnych dziedzin, co pozwala nam zaoszczędzić wiele cennego czasu i odciążyć klientów.

Pracownia Architektoniczna USZOK dodatkowo oferuje nadzór autorski – tj. kontrolę nad zgodnością prac wykonawczych z ustaleniami projektowymi oraz zastępstwo inwestorskie – tj. nadzór nad jakością i przebiegiem prac wykonawczych oraz dokonywanie zamówień i zakupów przez pracownię w imieniu naszych klientów.

Pracownia Architektoniczna USZOK

 

ZOBACZ REALIZACJE