Anna sokołowska pracownia projektowa Dragons art

Pracownia Projektowa Dragon Art

Pracownia Projektowa Dragon Art powstała z inicjatywy Anny Marii Sokołowskiej,absolwentki wydziału Architektury oraz Urbanistyki gdańskiej Politechniki. Architekturą wnętrz zajmuje się od 2003 roku. Projektantka swoje doświadczenie zdobywała w trójmiejskich biurach projektowych. Od 2006 roku jest właścicielką autorskiej Pracowni Projektowej Dragon Art.
Anna Maria Sokołowska od kilku lat pełni funkcję jurora w konkursach Dobry Design oraz Diament Meblarstwa. Została zaproszona do współpracy z Akademią Dobrze Mieszkaj w ramach festiwalu wnętrz, obecnie w związku z festiwalem About Design.
Pasja i życiowa miłość do architektury, pięknego designu oraz funkcjonalnych rozwiązań potwierdzają, że Anna Maria Sokołowska to architekt z powołania. Słynne słowa Ludwiga Mies van der Rohe „Mniej znaczy więcej” są jej życiowym mottem i filozofią, która realizuje Pracownia Projektowa Dragon Art.

Projekty studia opierają się na funkcjonalności, estetyce i prostocie dopasowanej do indywidualnego klienta. Wnętrze odzwierciedla styl życia, charakter i potrzeby jego właścicieli, dlatego Pracownia Projektowa Dragon Art realizuje przestrzeń ponadczasową, która jeszcze przez lata będzie fascynować i urzekać.

Oferta studia obejmuje projekty mieszkań, domów, apartamentów skierowane do prywatnego klienta, jak również koncepcję wnętrz dotyczących użyteczności publicznej. Studio zajmuje się także projektowaniem mebli na zamówienie indywidualne. Pracownia Projektowa Dragon Art podejmuje współpracę z deweloperami, tworząc dla nich mieszkania pokazowe, będące ich wizytówką oraz indywidualnym atrybutem danego osiedla.

Praca zespołu opiera się na kompleksowej opiece swoich klientów- począwszy od projektu koncepcyjnego, przez projekt wykonawczy, nadzór autorski, po pomoc w zamawianiu i dostawie materiałów.

 

 

Artykuły powiązane z pracownią Dragon Art

 

ZOBACZ REALIZACJE