Patryk Matyja LoftPracownia Projektowa LOFT

Pracownia Projektowa LOFT

Pracownia Projektowa LOFFT – kierowana jest przez Patryka Matyja– architekta i specjalistę w swojej branży. Od ponad 12 lat studio tworzy unikalne przestrzenie, spełniające wymagania najbardziej wymagających klientów.

W portfolio pracowni znajdują się liczne projekty budowlane, urbanistyczne, wnętrz oraz krajobrazu. Pracownia Projektowa LOFFT stawia na niepowtarzalność, precyzyjność wykonania i dbałością o detale. Kompleksowa oferta pozwala klientom na ominięcie zbędnych trudności organizacyjnych i zaoszczędzenie cennego czasu.

To właśnie dogłębne poznanie klienta i prowadzony z nim dialog umożliwia odzwierciedlenie jego potrzeb i oczekiwań w projekcie. Pracownia Projektowa LOFFT tworzy przestrzeń, w której komfort nie ustępuje miejsca funkcjonalności. Otoczenie ma zasadniczy wpływ na osiągnięcie harmonii wnętrza, dlatego zespół architektów kreuje swoje pomysły opierając się o miejsce realizacji projektu.

Wysokie standardy pracy oraz doskonała znajomość potrzeb klienta sprawia, że Pracownia Projektowa LOFFT od lat zdobywa zaufanie wielu inwestorów, którzy piękną przestrzeń kojarzą z działalnością pracowni Patryka Matyja.

„Nasi projektanci nie dopisują teorii do swojej pracy. Dla nas architektura jest po prostu sztuką dającą satysfakcję zarówno pracownikom biura jak i wszystkim klientom pracowni LOFT.”

Kontakt:

 

ZOBACZ REALIZACJE