Procyon PolskaProcyon inteligntne domy pasywne

PROCYON

Procyon to firma budowlana specjalizująca się w usługach obejmujących realizację wysokiej jakości konstrukcji inżynierskich.W ofercie firmy znajduje się mi.in.: budowa mostów, wiaduktów, wykonawstwo obiektów mieszkalnych oraz komercyjnych w standardzie pasywnym i energooszczędnym. Marka Procyon to również autor projektu koncepcyjnego innowacyjnego domu, którego izolacyjność termiczna jest dziesięciokrotnie większa od aktualnych norm budowlanych.

Firma oferuje kompleksową usługę budowy – począwszy od przygotowania projektu koncepcyjnego po pełną realizację według założonych standardów. Stosowanie materiałów najwyższej klasy przekłada się na jakość tworzonej przestrzeni, która ma zapewnić poczucie bezpieczeństwa, jak również całkowity komfort psychiczny i fizyczny.

Kierując się ambitnymi wartościami, marka przetarła nowy szlak budownictwa. Stosowanie wysokiej jakości produktów i usług, odpowiedzialność w zakresie bezpieczeństwa i działanie zgodnie z zasadami ekologii, innowacyjność, współpraca i partnerstwo, a przede wszystkim satysfakcja klientów to idee, które są miarą sukcesu firmy.

Procyon jest podwykonawcą wielkich europejskich koncernów budowlanych: NCC, Skanska oraz Celsa Steel Service.

 

Artykuły powiązane z marką Procyon

budownictwo energooszczędne zaczyna się opłacać
dom pasywny H8 w Trosie. Procyon
ZOBACZ REALIZACJE