Razoo Architekci - projektowanie wnętrzRazoo Architekci - projektowanie wnętrz

Razoo Architekci

Razoo Architekci to pracownia projektowa funkcjonująca od 2007r. Założyciele Anna i Piotr Szefler  to architektoniczne małżeństwo  z 9-letnim doświadczeniem w architekturze i architekturze wnętrz zarówno w kraju, jak i 2-letnim we Francji. Pracownia od początku istnienia ukierunkowana jest głównie na kompleksowe projektowanie wnętrz prywatnych i komercyjnych. Ponadto pracownia Razoo Architekci zajmuje się projektowaniem architektury mieszkaniowej, grafiki użytkowej, mebli indywidualnych.
Do każdego tematu podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem, a doświadczenie, wiedza techniczna pozwala nam kompleksowo uczestniczyć i otoczyć opieką inwestora w każdej fazie powstawania oraz realizacji projektu.

Zdobyte umiejętności, wiedza i doświadczenie pozwoliły nam wypracować sprawny, a przede wszystkim profesjonalny proces powstawania i realizacji projektu. Podchodząc do każdego zadania indywidualnie, dopasowujemy ofertę według oczekiwań inwestora, równocześnie podpowiadając i wskazując  najbardziej efektywną drogę współpracy.
Niezależnie od skali inwestycji jesteśmy w stanie wesprzeć klienta zarówno ciekawą koncepcją, kreatywnymi rozwiązaniami, dopracować rysunki wykonawcze do najmniejszego detalu oraz nadzorować realizację projektu. Współpracujemy również ze sprawdzonymi, profesjonalnymi wykonawcami. Zgromadziliśmy sporą wzorcownię materiałów wykończeniowych, równocześnie wciąż poszukując i podążając  za aktualnymi trendami, technologiami.
W zależności od Państwa oczekiwań i budżetu Razoo Architekci może dobrać dowolny zakres współpracy. Niezależnie od skali inwestycji, w każde zadanie angażujemy się równie mocno, co wynika z naszego podejścia do zawodu i  procesu tworzenia

mgr inż. arch.  Anna Szefler
mgr inż. arch.  Piotr Szefler
mgr inż. arch.  Klaudia Mikrut
grafik – inż. arch. Piotr Furman

Razoo Architekci

 

ZOBACZ REALIZACJE