Smania - włoskie mebleSmania - włoskie meble

Smania

Dziś, tak jak 40 lat temu, meble Smania stanowią prawdziwe dzieła sztuki, dedykowane wymagającym klientom, którzy szukają oryginalności, piękna i elegancji. Właśnie te cechy wyróżniają produkty Smania na tle innych mebli.

Mimo światowej renomy, firma nigdy nie zerwała ze stolarską tradycją. Do dziś nie powstała maszyna, potrafiąca zastąpić sprawne ręce „krawców drewna”, zdolne kreatywnie manipulować drewnianymi elementami. Z wierności do swojej wizji i szacunku do rzemiosła, Smania nigdy nie uprzemysłowiła swojej produkcji. Stanowi to przyczynę, dlaczego produkty Smania różnią się od innych mebli i są zawsze o krok przed nimi. Dzięki kolekcjom wszystkie wnętrza mogą być w pełni umeblowane i urozmaicone przez szeroki wybór dekoracji. Skład akcesoriów dekoracyjnych rozciąga się od lamp, przez dekoracyjne panele, po wazony, których każdy element został zaprojektowany i stworzony w pracowni Smania. Zachowuje ona elastyczność małego warsztatu, co stanowi klucz do sukcesu marki. Dzięki tak znacznemu zaangażowaniu, firma zdołała opracować projekty wystroju hoteli, apartamentów, restauracji, klubów, teatrów oraz jachtów w różnych krajach na świecie.

Produkty są tworzone we Włoszech, a 90% procent asortymentu jest eksportowana do klientów z Rosji, Ukrainy, bliskiego wschodu oraz Chin.

Artykuły powiązane z marką Smania

 

Wnętrza w stylu kolonialnym
Stylowy salon o małym metrażu Dominika Rostocka - dywan w salonie
Ekskluzywne sypialnie - pomysł na sypialnie
Wnętrze w stylu art deco
Jak zaaranżować salon oświetlenie pomysły i inspiracje
Nowoczesny salon z kominkiem aranżacje wnętrz luksusowe wnętrza Robert Kolenik
Pomysl na kuchnie w stylu Art deco pracownia PE2
Ekskluzywny salon w beżach
Ekskluzywny gabinet – aranżacja
Fioletowy salon - modern classic

 

ZOBACZ REALIZACJE