facebook view
Stage It Up home staging

Stage It Up – home staging

Początki marki Stage It Up sięgają 2009 roku, kiedy jako House Doctor Polska – pierwsza firma w Polsce, zaczęła świadczyć usługi home stagingu. W wyniku bardzo pozytywnego odbioru klientów założyciele marki Stage It Up podjęli decyzję o rozpoczęciu kursów i warsztatów dotyczących home stagingu na bazie licencji House Doctor®. Instruktorzy jako jedyni w Polsce mają możliwość uzyskania międzynarodowego tytułu „Akredytowanego Home Stagera” uznawanego we wszystkich krajach Europy.

Warsztaty i kursy Stage It Up umożliwiają zapoznanie się z kilkunastoletnim doświadczeniem profesjonalistów z zakresu home stagingu (przygotowania nieruchomości do sprzedaży i wynajmu), dostosowanym do specyfiki polskiego rynku. Dzięki cyklicznej wymianie myśli z licznymi partnerami z Polski i zagranicy szkoleniowcy firmy Stage It Up zdobyli bezcenną wiedzę na temat tego, które z działań mają największy wpływ na wzrost wartości nieruchomości lub przyśpieszyć najem. Marka Stage It Up wdraża najnowsze innowacje na rynku home stagingowym – wirtualny home staging lub marketing nieruchomości na rynku pierwotnym.

Wieloletnie doświadczenie instruktorów obejmuje wiedzę z zakresu dekoratorstwa, pośrednictwa na rynku nieruchomości, architektury, zarządzania projektami, marketingu i finansów – czyli wszystkiego tego, czym jest home staging – kwintesencją wymienionych umiejętności i kompetencji.

Jesteś zainteresowany/a kursem bądź warsztatem? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Artykuły powiązane z marką Stage it Up

Elegancki salon - home staging - Stage It Up