Architekt Agnieszka Zydorowicz

Studio Agnieszki Zydorowicz

Studio Agnieszki Zydorowicz jest pracownią projektową działającą na rynku od 1995 r. Założycielką jest absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (dyplom 1999r.) oraz Liceum Plastycznego o profilu wystawienniczym w Warszawie.

Jesteśmy dynamicznym zespołem architektów, który korzystając z wieloletniego doświadczenia projektowego oraz współpracy z wyselekcjonowaną grupą specjalistów, gwarantuje profesjonalną obsługę klienta od etapu koncepcji do realizacji.

Podejmujemy różnorodne zadania – od projektów wnętrz rezydencji, domów, mieszkań, biur, poprzez aranżacje wnętrz sklepów i obiektów użyteczności publicznych, do indywidualnych projektów mebli.

Najważniejsze w naszej pracy jest osiągnięcie ponadczasowej stylistyki dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta. W projektach łączymy funkcjonalność przestrzeni z dyskretną elegancją. Współpraca z firmami branżowymi na rynku międzynarodowym gwarantuje najlepszą jakość, wpisującą się w najnowsze trendy światowego designu. Dzięki temu nasze realizacje są prezentowane na łamach prasy branżowej takich jak Architektura czy Casa Vouge.

ZOBACZ REALIZACJE