Aranżacje pokoi dziecięcych - Caramella

Caramella

Caramella jest polską marką oferującą wysokiej jakości meble oraz wyposażenie pokoi dziecięcych. Powstała w 2010 roku i jest producentem artykułów, które od początku do końca tworzone są samodzielnie. Proces polega na powstaniu idei wraz projektem i ostatecznie wykonaniem produktu.

Caramella proponuje rozwiązania na stylowe urządzenie pokoi dla dziecka. Wszystkie elementy są zaaranżowane tak, aby możliwe było stworzenie spójnej aranżacji wnętrz. Poszczególne produkty są w stanie funkcjonować samodzielnie, w już powstałym wnętrzu. Charakteryzują się najwyższą jakością, oryginalnym wzornictwem oraz niezwykłą dbałością o detale i ręcznym wykonaniem.

Asortyment Caramella obejmuje meble dziecięce i niemowlęce. Tworzone są meble tapicerowane (fotele do karmienia, foteliki dziecięce, pufy, podnóżki), oświetlenie (kinkiety, lampki, żyrandole), skrzynie i kosze (meblowe i wiklinowe). W skład produktów wchodzą również rolety i zasłony okienne, artykuły pościelowe, akcesoria kąpielowe, poduszki ozdobne i narzuty, dekoracje (figurki, girlandy, obrazki, zawieszki, przyborniki, przytulanki). Oferowane są również usługi projektowania pokoju oraz personalizacji haftem.

 Ważnym aspektem mebli Caramella jest ich projekt, który umożliwia dostosowywanie pokoiku, zgodnie z potrzebami rosnącego dziecka. Dodatki dekoracyjne łączą się w kolekcje, składające się z produktów perfekcyjnie dopasowanych w aspekcie kolorystyki, wzornictwa i faktur. Rodzice, którzy podejmują się urządzenia całego pokoju firma Caramella zapewni przygotowanie indywidualnego projektu. Personalizacja produktu polega na usłudze haftowania na życzenie, dzięki czemu produkt staje się unikatowy. Inicjały lub imię dziecka mogą zdobić wyprawkę niemowlęcą, dekoracje, poduszki, wyprawkę niemowlęcia oraz akcesoria do Chrztu.

Studio Caramella stanowi skarbnicę wyjątkowych i eleganckich podarunków dla własnych oraz bliskich maluchów – wyjątkowy podarunek od serca o oryginalnym wzorze, najwyższej jakości materiałów i w pięknym opakowaniu.

Caramella

 

 

Artykuły powiązane z marką Caramella

 

Łóżko dla dziecka - Circu
Kolor roku 2016 - Rose Quartz i Serenity
Pokój dla dziewczynki w francuskim stylu
MyTropolis - projektowanie pokoi dziecięcych

 

Produkty marki Caramella

 

ZOBACZ REALIZACJE