Szymon Tarnowski Division zespółPracownia Tarnowski Division logo

Tarnowski Division

‚W stronę ponadczasowej estetyki’ – Tarnowski Division jest miejscem, gdzie możesz zaprojektować i wyposażyć wnętrze z dbałością o estetykę i jakość  zastosowanych materiałów.Architekci Tarnowski Division w swoich projektach od wielu lat umiejętnie łączą klasykę z nowoczesnością. Wykorzystując niestandardowe rozwiązania, najszlachetniejsze materiały i sztukę tworzą przestrzeń dla najbardziej wymagających Inwestorów. To profesjonaliści, którzy ze swojego słownika wykreślili słowo „niemożliwe”.

Portfolio Tarnowski Division to dziesiątki rzetelnie wykonanych projektów wnętrz prywatnych i komercyjnych wraz z nadzorem autorskim oraz pełną obsługę inwestycji. To również profesjonalne usługi wykończeniowe i pewność, że poszczególne etapy prac przebiegną prawidłowo, zgodnie z projektem, harmonogramem i budżetem.
Prowadzący pracownię Szymon Tarnowski ukończył z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Architektura i aranżacja wnętrz, projektowanie obiektów sztuki w przestrzeni publicznej, wzornictwo przemysłowe, malarstwo ścienne i sztalugowe to jego pasje. Wystawy prac plastycznych w m.in., Muzeum ASP Warszawa, Centrum Sztuki Studio, Galeria DAP w Warszawie, Muzeum Niepodległości w Warszawie, Pałac Sztuki w Krakowie, Pałac Lubomirskich BCC w Warszawie, Siemens, Espress Polonia Budapeszt, Sztuka Ulicy. Prace w kolekcjach wielu klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Współpracuje z topowymi czasopismami o tematyce wnętrzarskiej. Laureat konkursów m.in. na na projekt koncepcyjny wnętrz reprezentacyjnych Ministerstwa Spraw Zagranicznych przy Al. Szucha i nagrody w konkursie na koncepcję upamiętnienia Jana Pawła II na tle zagospodarowania placu Piłsudskiego w Warszawie.

 

Artykuły powiązane z pracownią Tarnowski Division

 

ZOBACZ REALIZACJE