facebook view
meble TLK Kitchens

TLK Kitchens meble kuchenne

„Tylko ci, którzy znają własną historię, mogą odnieść sukces w przyszłości.” Od lat sześćdziesiątych rodzina Arangiaro zainwestowała w innowacje technologiczne i rozbudowę procesu projektowania. Włoskie meble kuchenne TLK Kitchens powstają z zespolenia historii, pasji, miłości do rzeczy zrobionych dobrze, doświadczenia na rynku modularnych kuchni oraz pragnienia nowego wyzwania.

Firma TLK Kitchens produkuje kuchnie z miłości do stylu „Made in Italy”. Założyciele firmy od zawsze kochali włoską ideę piękna. Przede wszystkim zawsze kochali piękno włoskiego wzornictwa. Pragnienie tworzenia kuchni, które mogą sprawiać przyjemność w codziennym życiu oraz przeznaczonych dla miłośników gotowania zaowocowało stylowymi liniami mebli kuchennych. Nowoczesne meble TLK Kitchens pomimo przystępnych cen, są tworzone z najwyżej jakości materiałów i dbałością o każdy szczegół.

Poszukujesz świeżego designu i innowacyjnych rozwiązań? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Kolekcja Adara

Meble kuchenne Adara TLK Kitchens

Kolekcja Tea

Meble kuchenne Tea TLK Kitchens

Kolekcja Satin

Meble kuchenne Satin TLK Kitchens

Kolekcja Masa

Meble kuchenne Masa TLK Kitchens

Kolekcja Kaia

Meble kuchenne Kaia TLK Kitchens

Kolekcja Enir

Meble kuchenne Enir TLK Kitchens