Ładowanie Wydarzenia

« Starsze komentarze

  • To wydarzenie minęło.

„Architekt & projektant wnętrz & designer czy to zawody korzyści? Jak budować własną markę w tym sektorze?”

19 października 2016 @ 11:00 - 16:00

Homesquare Jesteś Marką architekt designer projektant wnętrz

Kolejny projekt zainicjowany przez platformę HomeSquare, jako kontynuacja czerwcowej konferencji „Bydgoszcz UrodziNova – Miasto Nieodkryte” wydarzenia realizowanego z okazji 670. urodzin miasta Bydgoszczy. Tym razem renomowani architekci, projektanci wnętrz, designerzy oraz branżowi specjaliści wspólnie poszukiwać będą odpowiedzi na pytania zawarte w temacie spotkania. Wydarzenie, które odbędzie się 19. października 2016 r., ma również na celu zachęcić do podjęcia w Bydgoszczy studiów na kierunkach powiązanych z architekturą, projektowaniem wnętrz oraz wzornictwem przemysłowym.

Do grona prelegentów należą, m.in.:

 

Dominika Rostocka architekt designer

Dominika Rostocka – wybitny architekt i designer. W swoim portfolio posiada wiele prestiżowych nagród oraz wyróżnień. Jej autorski projekt „Rezydencja pod Dębami” otrzymał tytuł Best Interior Design w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2013. Piętnastoletnia kariera zawodowa przekłada się na kilkaset projektów wnętrz zrealizowanych w Polsce oraz za granicą.

   Hernan-Enrique-Gomez

Hernan Enrique Gomez – właściciel biura architektonicznego Studio Gomez, autor ponad 100 projektów domów jednorodzinnych oraz licznych projektów osiedli domów jednorodzinnych; architekt domu marzeń – głównej nagrody w programie reality show TVN „Dom marzeń”.

Tomasz Andrzej Rudkiewicz projektant przemysłowy

Tomasz Andrzej Rudkiewicz – projektant przemysłowy, współzałożyciel firmy NC.ART i marki TAR. Od 1986 mieszka w Finlandii. W latach 1986-1999 pracował w E&D Design, największym wówczas studiu designu w Skandynawii. Członek SPPP (Stowarzyszenia Polskich Projektantów Przemysłowych) i ORNAMO (Związku Projektantów Przemysłowych w Finlandii). W 2008 mianowany przez Instytut Wzornictwa Projektantem Roku.

Joanna Malinowska-Parzydło coacher

Gość specjalny: Joanna Malinowska-Parzydło

Marka Architekt

Sztuka wpisania projektu w świat wartości klienta

Primadonna czy prawdziwy partner w ważnych sprawach życiowych i biznesowych? Co na Twój temat powiedzą klienci? Jaka opinia o Tobie krąży w czasach konkurowania uważnością i sztuką wsłuchania się w potrzeby klienta. Marka osobista to efekt naszej komunikacji. Dobry projekt nie broni się sam. Dziś dobry projekt to ten, który daje satysfakcję i frajdę użytkownikowi, wpisuje się w jego świat, a nie zmusza go do przejścia w świat architekta, projektanta czy developera. Budowanie relacji z klientami wymaga spojrzenia na siebie ich oczami, a nie tylko spojrzenia z satysfakcją na efekt własnej pracy.

 

Podczas warsztatu:

  • Poszukasz odpowiedzi na pytanie, co decyduje o sukcesie w świecie, w którym rządzą marki
  • Określisz, dlaczego warto w swojej praktyce stosować najlepsze praktyki zarządzania
  • Przyjrzysz się sobie jako marce funkcjonującej na silnie konkurencyjnym rynku
  • Zastanowisz się, co w Tobie jest unikalne i na czym możesz budować swoją skuteczność osobistą i biznesową
  • Określisz, co Cię wyróżnia z tłumu podobnych Ci profesjonalistów
  • Dowiesz się jak integrować biznesową komunikację online i offline

Joanna Malinowska – Parzydło, wieloletnia dyrektor komunikacji w polskich mediach, a następnie dyrektor personalny m.in. w TVN S.A. Obecnie założycielka Personal Brand Institute, prekursorka idei zarządzania kapitałem reputacji w oparciu o markę osobistą, autorka bloga „Jesteś Marką” oraz książki „Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą”. Założycielka Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu oraz think tanku HR Influencers. Wykładowca akademicki MBA. Mama Janka i Olka.

Organizatorzy wydarzenia:

 

Patronat Prezydenta Miasta Bydgoszczy:

 

Partnerzy medialni:

 

Partnerzy:

Partner akademicki:

Jeżeli jesteś zainteresowany wydarzeniem, napisz do nas:

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon

    Temat

    Zawód

    Treść wiadomości

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (wymagane)

    [mc4wp_checkbox]

    Wydarzenie odbędzie się 19 października w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy

    Budowę nowoczesnego systemu wodociągów bydgoskich rozpoczęto w 1897 r., kiedy to ostatecznie zatwierdzone zostały projekty budowlane. Projekty architektoniczne budynków stacji wodociągów „Las Gdański” były autorstwa Franza Marschala. Prace budowlane przy ujęciu wody SW-1 zakończono w 1900 r. Wówczas to wzniesiono znajdujący się po lewej stronie (stojąc tyłem do bramy wejściowej) budynek Hali Pomp i nadbudowę studni zbiorczej oraz po prawej stronie budynek administracyjno – mieszkalny. W architekturze tych zabudowań jest silnie uwidoczniony styl eklektyczny, z przewagą cech neogotyckich. Najciekawsza architektonicznie jest dawna przepompownia, czyli Hala Pomp wymurowana z cegły licówki z elewacjami, które dzielą rytmicznie skarpy, ostrołukowe blendy i okna. Dodatkowymi elementami zdobniczymi są ażurowe dekoracje snycerskie umieszczone w trzech trójkątnych szczytach. We wnętrzu Hali można podziwiać drewniany kasetonowy strop wsparty na rzędzie profilowanych kolumn o mocno rozbudowanych głowicach i zamontowane we wschodnim i zachodnim oknie witraże z motywami – czapli i łabędzia. Również nadbudowa pobliskiej studni została ciekawie zaprojektowana, uwagę zwraca wieńcząca ją latarnia i dekoracyjna iglica.
    Pomiędzy opisywanymi budynkami znajduje się nowa stacja pomp powstała w 1937 r., która to całkowicie przejęła funkcje poprzedniej przepompowni. Po jej uruchomieniu stara stacja pomp była wykorzystywana do lat dziewięćdziesiątych XX w., jako hala odżelaziaczy. Dziś Hala Pomp wypełnia funkcje konferencyjno- muzealne.

    Szczegóły

    Data:
    19 października 2016
    Godzina:
    11:00 - 16:00
    Kategoria Wydarzenie:
    Strona internetowa:

    Miejsce wydarzenia

    Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy
    Gdańska 242
    Bydgoszcz, 85-674 Polska
    + Google Map

    Szczegóły

    Data:
    19 października 2016
    Godzina:
    11:00 - 16:00
    Kategoria Wydarzenie:
    Strona internetowa:

    Miejsce wydarzenia

    Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy
    Gdańska 242
    Bydgoszcz, 85-674 Polska
    + Google Map