Producenci AGD

Producenci AGD to marki o ugruntowanej renomie i pozycji w branży produktów luksusowych. Funkcjonujący na wielu rynkach liderzy od lat wyznaczają standardy w zakresie technologii oraz  designu. Wieloletnie doświadczenie oraz dalekosiężne wizje  pozwalają tworzyć urządzenia odpowiadające na potrzeby współczesnego człowieka, które jednocześnie torują drogę kolejnym innowacjom.

Urządzenia kuchenne oraz pralnicze sygnowane logiem najbardziej cenionych producentów AGD stanowią obecnie synonim wydajności, efektywności oraz komfortu, są utożsamiane z jakością ujętą w każdym detalu, inteligentnymi rozwiązaniami, wzornictwem największego formatu oraz niepodważalnym profesjonalizmem. Ich estetykę kreują  mistrzowie współczesnego designu, czołowi projektanci, których  filozofia tworzenia identyfikuje ofertę marki.

Producenci AGD na stałe wpisali się w grono zwycięzców najbardziej prestiżowych konkursów w branży technologii oraz designu. Ich flagowe produkty są przez to rozpoznawane i doceniane zarówno w rodzimych krajach, jak i na całym świecie.