facebook view

O HomeSquare

Jesteśmy nowoczesnym portalem dla entuzjastów dobrych wnętrz oraz platformą dla świadomych konsumentów. Przybliżamy sylwetki architektów, producentów i profesjonalistów projektowania wnętrz. Badamy trendy, odwiedzamy targi branżowe, prezentujemy marki i unikatowe produkty. Tworzymy otwartą wirtualną przestrzeń, która ma być oknem na świat architektury i designu.

Jesteś we właściwym miejscu, jeśli szukasz:

aranżacje inspiracji

Prezentujemy tysiące zdjęć aranżacji autorstwa nagradzanych profesjonalistów, które zainspirują Cię i pomogą w wyborze właściwego stylu we wnętrzu. Pokazujemy również wysokiej jakości produkty prestiżowych marek, zarówno polskich, jak i światowych. Regularnie publikujemy relacje z najważniejszych targów w świecie designu.

fachowa pomocfachowej pomocy profesjonalistów

Współpracują z nami najlepsi, wielokrotnie wyróżniani na arenie krajowej i międzynarodowej profesjonaliści. Prezentujemy biura projektowe, architektów, producentów, wykonawców i designerów z całej Polski. Znajdziesz tu fachowców, którzy pomogą zrealizować Twoje wymarzone inwestycje.
designerskie produktyunikatowych produktów

Na HomeSquare przekonujemy, dlaczego warto postawić na jakość i dobrą markę. Tu poznasz historię powstania produktu oraz dowiesz się, co wyróżnia prawdziwie unikatowe produkty wyposażenia wnętrz. Jeśli szukasz wyjątkowego produktu, skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić oraz sprowadzić pożądany produkt.

Zainspiruj się z HomeSquare. Dołącz do nas i zostań z nami na dłużej.

info@homesquare.pl

tel. 502 372 736

O nas

Magdalena Zomrowska – pomysłodawca i założyciel HomeSquare.

Przemysł kreatywny to zakres moich zainteresowań. Odwiedzając wybrane targi i wystawy branżowe, poszukuję ciekawych twórców, którzy projektują unikatowe przedmioty. Bacznie obserwuję ich drogę w wypracowaniu rozpoznawalności marki – badanie rynku i trendów wchodzi w zakres mojej działalności gospodarczej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w analizie marketingowej i rachunkowej. Prywatnie jestem kibicem manufaktury. Nie dzielę przedsiębiorców, artystów, twórców na polskich i pozostałych. Jeżeli ciężka praca w połączeniu z kreatywnością jest wytworem ponad przeciętnego produktu czy usługi, to zasługuje on na moje zaangażowanie w jego historię, technologię wykonania, inspiracje i pozostałe składowe budujące markę.

Magdalena Zomrowska - HomeSquare

W swojej pracy staram się być wolna od uprzedzeń, dyskryminacji i przymusu. Nie publikuję codziennie – wraz z redakcją potrzebuję czasu na zastanowienie. Czasami podejmuję się projektu, który angażuję mnie na parę miesięcy, a czasami jestem w drodze w poszukiwaniu manufaktury. Jako osoba odpowiedzialna społecznie działam również w formie wolontariatu. W tym celu powołałam do życia Fundację DNA Kultury. Bawi mnie przewrotność tej nazwy: DNA – składowe kultury, ale jednocześnie dna kultury jako drugie dno lub jako druzgocąca opinia dla kultury. Chcąc wspierać projektantów i manufakturę, przystąpiłam do Klastra Przemysłów Kreatywnych celem zwiększenia ich rozpoznawalności, prowadzenia projektów badawczych i wykorzystania tej wiedzy w budowie wartościowych marek.