Ładowanie Wydarzenia

« Starsze komentarze

  • To event minęło.

Targi Aranżacji Wnętrz HOME DESIGN

21 kwietnia 2018 @ 10:00 - 22 kwietnia 2018 @ 17:00

Home Design targi aranżacj wnętrz

Nowa impreza wnętrzarska – Targi Aranżacji Wnętrz HOME DESIGN

 

Kilkudziesięciu wystawców, producenci mebli, twórcy sztuki użytkowej, architekci i projektanci wnętrz, i wiele innych atrakcji – tak w skrócie zapowiada się weekend 21-22 kwietnia. G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego po raz pierwszy organizuje Targi Aranżacji Wnętrz HOME DESIGN w Jasionce obok Rzeszowa. Wydarzenie powstało z myślą o miłośnikach pięknych wnętrz, jak i wszystkich tych, którzy pragną odświeżyć swoje cztery kąty, ale brakuje im inspiracji.

Home Design targi aranżacj wnętrz wydarzenia i warsztaty

Nawet niewielki remont może przysporzyć wiele niepotrzebnych problemów. Niekiedy trudno nadać wnętrzom modny i jednocześnie funkcjonalny wygląd. Finalny efekt może nieco odbiegać od wyobrażeń, zwłaszcza wtedy, gdy przestrzenna wyobraźnia nieco zawodzi. Targi Home Design to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy poszukują ciekawych rozwiązań aranżacyjnych. Zaproszeni architekci i projektanci wnętrz, artyści tworzący sztukę użytkową, sklepy, producenci i firmy usługowe będą doradzać i opowiadać o tym, co kreuje światowe trendy w designie oraz architekturze.
Poprzez wyjątkowy charakter wydarzenia, czyli połączenie imprez B2B i B2C, każdy zarówno wystawcy, jaki odwiedzający targi znajdą coś dla siebie. Firmy będą mogły zaprezentować swoje produkty pracownikom hurtowni, osobom odpowiedzialnym za kształtowanie trendów aranżacyjnych, a także liderom branży wnętrzarskiej. To znakomita okazja do pozyskania nowych kontaktów handlowych, promocji firmy, a tym samym rozwoju firmy.

Dla odwiedzających targi przygotowano wiele atrakcji. W programie m.in.: warsztaty z techniki monotypii jako alternatywy dla designerskich obrazów, zajęcia z produkcji ekologicznej podpałki K-lumet, wystawa prac podkarpackich artystów tworzących sztukę użytkową, wykłady architektów i projektantów o sposobach aranżacji wnętrz. Głównym i zarazem najciekawszym punktem targów będzie pokaz rzeźbienia w drewnie prowadzony przez Szczepana Rachwała.

Warto też dodać, że w czasie trwania targów, czyli 22 kwietnia odbędzie się konferencja tematyczna pt. „Jak kupić mieszkanie”. Będzie to duży zastrzyk wiedzy z zakresu prawa nieruchomości i kredytów hipotecznych – z pewnością przydadzą się tym, którzy planują kupno mieszkania czy domu w najbliższym czasie.

Home Design targi aranżacj wnętrz data

Targi Aranżacji Wnętrz HOME DESIGN to nowa i ciekawa propozycja na liście targów wnętrzarskich w Polsce. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli znani producenci mebli, designerskich dekoracji oraz funkcjonalnych akcesoriów domowych. Oprócz nich nie zabraknie też wschodzących gwiazd, ponieważ wydarzeniu przyświeca idea pokazania „perełek” polskiego designu i wnętrzarstwa.

Ważne informacje:

Termin: 21.04. godz. 10:00 – 18:00  oraz  22.04. godz. 10:00 – 17:00.

Bilety wstępu do nabycia w kasach biletowych podczas wydarzenia:

  • Dorośli – 10 zł
  • dzieci i seniorzy – bezpłatnie
  • w pierwszej godzinie 10:00 -11:00 – 5 zł

Osoby do kontaktu:

 

Edyta Rzewuska

Kierownik Działu Marketingu i PR, Rzecznik Prasowy

Tel. 660 573 337, e-mail: edyta.rzewuska@cwkoperator.pl

 

Kamila Mołoń

Koordynator Projektu

Tel. +48 533 316 096, e-mail: kamila.molon@cwkoperator.pl

 

Szczegóły

Start:
21 kwietnia 2018 @ 10:00
Koniec:
22 kwietnia 2018 @ 17:00
Wydarzenie Categories:
,
Strona internetowa:

Miejsce

Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego
Jasionka 953
Jasionka,podkarpackie36-002Polska
+ Google Map

Szczegóły

Start:
21 kwietnia 2018 @ 10:00
Koniec:
22 kwietnia 2018 @ 17:00
Wydarzenie Categories:
,
Strona internetowa:

Miejsce

Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego
Jasionka 953
Jasionka,podkarpackie36-002Polska
+ Google Map