Ładowanie Wydarzenia

« Starsze komentarze

  • To event minęło.

Targi Grand Designs Live London 2019

4 maja 2019 - 12 maja 2019

Grand Designs London HomeSquare

Grand Designs Live to wydarzenie, które zapewnia odwiedzającym niepowtarzalną okazję zapoznania się z najnowszymi trendami w domu oraz możliwość uczestnictwa w premierze produktów wchodzących na rynek. Wydarzenie powstało z inspiracji programem produkowanym dla telewizji Channel 4 – Grand Design – Wielkie Projekty, którego prowadzącym jest znany i ceniony projektant – Kevin McCloud.

Event skupia ponad 500 wystawców, którzy prezentują swoją ofertę w siedmiu różnych kategoriach:

Grand Interiors – kluczowe elementy wyposażenia domu: meble, oświetlenie, dekoracje oraz akcesoria. Gotowe aranżacje wnętrz przygotowane przez projektantów stanowią źródło inspiracji oraz pomysłów podczas planowania własnej przestrzeni mieszkania czy domu.

Grand Technology – prezentacja innowacyjnych technologii dla domu, najnowszych gadżetów branży wnętrzarskiej nawiązujących do aktualnych trendów stylistycznych. W tej kategorii pojawią się setki produktów obejmujące domową rozrywkę, oświetlenie i wiele więcej.

Grand Kitchens – kategoria, sponsorowana przez markę Miele, powstała z myślą zaprezentowaniu funkcjonalnych oraz efektownych rozwiązań usprawniających przestrzeń kuchenną. Ponadto największe firmy oferujące sprzęt gospodarstwa domowego dają możliwość przetestowania swoich urządzeń i zapoznania się z ich działaniem.

Grand Bathrooms – przestrzeń dedykowana łazienkom oraz luksusowym salonom kąpielowym. Odwiedzający mogą zapoznać się z praktycznymi rozwiązaniami, innowacyjnymi udoskonaleniami oraz mają szansę zaznajomić się z wchodzącymi na rynek trendami dotyczącymi aranżacji przestrzeni łazienki.

Grand Gradens – kategoria sponsorowana przez firmę Hydropool, obejmuje przestrzeń ogrodu i strefę wokół domu. Specjaliści z branży skoncentrowali się na wszelkich aspektach, które w oparciu o nowoczesne technologie podnoszą walory estetyczne przydomowego krajobrazu.

Grand Build – w tym sektorze na odwiedzających czekają eksperci dysponujący fachową wiedzą w dziedzinie zrównoważonego budownictwa, ekologicznych strategii projektowania oraz innowacyjnych technologii dla domu.

Szczegóły

Start:
4 maja 2019
Koniec:
12 maja 2019
Wydarzenie Categories:
, , ,
Strona internetowa:

Miejsce

ExCeL Centre
Royal Victoria Dock 1 Western Gateway
London, E16 1XL United Kingdom
+ Google Map

Szczegóły

Start:
4 maja 2019
Koniec:
12 maja 2019
Wydarzenie Categories:
, , ,
Strona internetowa:

Miejsce

ExCeL Centre
Royal Victoria Dock 1 Western Gateway
London, E16 1XL United Kingdom
+ Google Map