Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

Warsztat malowania mebli farbami Annie Sloan – kurs zaawnsowany

30 kwietnia 2017 @ 09:00 - 16:00

Warsztat malowania mebli farbami Annie Sloan w Bydgoszczy

Zapraszamy do udziału w warsztacie malowania mebli i ich renowacji. Dzięki szkoleniu uzyskasz praktyczne umiejętności i poznasz techniki malowania mebli krok po kroku. Nie ważne czy obiektem prac będzie nowy, czy stary mebel. Profesjonalny renowator mebli zaprezentuje sposoby metamorfozy, które sprawią, że tworzone przez Ciebie meble staną się unikatowe i urzekające.

Podczas warsztatów istnieje możliwość zakupu farb z 10%-owym rabatem.

Galeria prac:

Ważne informacje:

Koszt warsztatu wynosi 270 zł. Uwaga! Prosimy o przyniesienie własnego mebla, który będą Państwo odnawiać podczas zajęć. Może to być nowy mebel, któremu chcielibyście nadać nowy wygląd. Spotkanie odbędzie się 30 kwietnia 2016 w godzinach 9.00 – 15.00 przy ulicy Malinowskiego 12 w Niemczu.

Jeżeli jesteś zainteresowany warsztatem, napisz do nas:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Zawód

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (wymagane)

[mc4wp_checkbox]

Podczas warsztatu wykorzystamy najwyższej jakości farby kredowe Annie Sloan, które zdobyły uznanie w całej Europie:

Farby Annie Sloan to marka kredowych farb dekoracyjnych stworzona przez Annie Sloan – brytyjską dekoratorkę, ekspertkę w dziedzinie malowania wnętrz i mebli.

Farby pozwalają przerabiać, odnawiać i nadawać drugie życie starym i nieładnym meblom. Można malować nimi niemal na każdej powierzchni, bez wcześniejszego gruntowania i szlifowania. Farba nadaje się do użycia na ścianach, podłodze, drewnie, betonie, metalu, matowym plastiku, ceramice, cegle, kamieniu i wielu innych powierzchniach w mieszkaniu i na zewnątrz. Można nawet malować nią tapicerkę i farbować tkaniny!

Nazwa tego typu farb wzięła się od „kredowego”, matowego wykończenia, jakie zyskuje powierzchnia po pomalowaniu. Dzięki temu, że farba kredowa szybko wysycha, można odmienić wygląd domu i dodatków niemal natychmiast, bez długiego oczekiwania na efekt.

Farby Annie Sloan są bardzo wydajne: 1 litr wystarcza na ok. 13 m2 (wystarczy, aby pomalować niewielką komódkę), a po malowaniu wystarczy umyć pędzle ciepłą wodą.

Aby uzyskać delikatny połysk i zapewnić trwałość koloru, należy po wyschnięciu farby użyć bezbarwnego wosku Annie Sloan Soft Wax. Z kolei użycie ciemnego wosku (Annie Sloan Dark Wax) pozwoli uzyskać efekt postarzenia.

Farby dostępne są w 36 kolorach nawiązujących do różnych stylów historycznych i współczesnych regionów geograficznych. Ponieważ kolory można ze sobą mieszać, paleta możliwych do uzyskania odcieni staje się niemal nieograniczona.

Farby Annie Sloan są farbami wodnymi, nietoksycznymi, bezwonnymi, z niewielką ilością substancji lotnych – litrowa puszka zawiera zaledwie 12 g substancji lotnych na litr. Produkowane są w Wielkiej Brytanii, zgodnie z unikalną recepturą autorstwa Annie Sloan.

O Annie Sloan:

Brytyjska dekoratorka, twórczyni marki farb kredowych Chalk Paint™ decorative paint by Annie Sloan. Jest autorką ponad 20 książek o wnętrzach, malowaniu i kolorach, wydanych w 11 językach i sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy na całym świecie. Produkty Annie Sloan dostępne są w ponad 1200 autorskich pracowniach znajdujących się m.in. w Anglii, Irlandii, USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Japonii, ZEA oraz w Polsce. Mieszka w Oxfordzie, gdzie wspólnie z mężem Davidem i trzema synami prowadzi swoją firmę Annie Sloan Interiors.

Szczegóły

Data:
30 kwietnia 2017
Czas:
09:00 - 16:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:

Organizator

Homesquare
Telefon:
502372736
Email:
info@homesquare.eu

Miejsce

Malinowskiego
Malinowskiego 12
Niemcz, 86-032 Polska
+ Google Map
Telefon:
502372736