Ideą portalu jest konkurowanie na rynku europejskim architektów i projektantów wnętrz, wspieranie współpracy z producentami elektroniki, mebli i sztuki użytkowej oraz przedstawienie konsumentom możliwości wyboru architekta na podstawie prezentowanych przez portal zdjęć jego realizacji lub poszukiwanego stylu; ułatwienie znalezienia wykonawców i specjalistów z wszelkich dziedzin związanych z wnętrzarstwem oraz wskazanie miejsca ewentualnego zakupu wybranych produktów.

Aby kontynuować naszą ambitną strategię rozwoju, poszukujemy osób na stanowiska:

1. IT DEVELOPER

Wybrana osoba wraz z innymi członkami naszego zespołu będzie wspierać dział marketingu będąc odpowiedzialną za monitorowanie, wdrożenia, rozbudowę i kodowanie strony.

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za:

rozwój i wdrażanie projektów internetowych o wysokiej wydajności

Do zadań kandydata będzie należało:

– Opracowanie i optymalizacja stron docelowych dla poszczególnych kanałów marketingowych (online i marketingu mobilnego)
– Zapewnienie wysokiej jakości i standardów kodowania strony

Wybrany kandydat powinnien posiadać:

– doświadczenie w kreacji mobilnych stron internetowych
– doświadczenie w pracy z jQuery , JSON , AJAX , HTML5 , CSS3 , Sass , Photoshop Sprites
– oraz biegłe porozumiewać się w języku angielskim

Oferujemy :

– Wspaniałą okazję do współpracy nad rozwojem platformy internetowej dla jednej z najszybciej rozwijających się branż e-commerce
– Wysoką ścieżkę rozwoju osobistego
– Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń

Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i curriculum vitae opatrzonego klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych odobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997. r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami)” na adres: info@homesquare.pl

Miejsce pracy: Niemcz, powiat bydgoski.

2. SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Idealny Kandydat powinien samodzielnie pracować efektywnie wpływając na wzrost wartości i rozpoznawalności marki, posiadać wiedzę na temat mediów społecznościowych i kanałów e-commerce oraz m-commerce.

Wymagane kwalifikacje:
– doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych
– wiedza na temat marketingu
– świadomość znaczenia rozwoju marki
– znajomość języka angielskigo
Oferujemy:

– Wspaniałą okazję do współpracy nad rozwojem platformy internetowej dla jednej z najszybciej rozwijających się branż e-commerce

Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i curriculum vitae opatrzonego klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych odobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997. r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami)”  na adres: info@homesquare.pl

3. SPECJALISTA DS. KLIENTÓW KLUCZOWYCH

Poszukujemy osoby potrafiącej samodzielnie pracować, rozumiejącej pracę nad kreowaniem wartości marki, posiadającej wyczucie stylów wnętrzarskich i potrafiącej poruszać się biegle w świecie online.

– doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
– doświadczenie w sprzedaży produktów marketingowych
– wiedza na temat stylów wnętrzarskich
– znajomość języka angielskiego, przynajmniej w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i curriculum vitae opatrzonego klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych odobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997. r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami)” na adres: info@homesquare.pl

3. COPYWRITER SEO

W związku z dynamicznym rozwojem naszej platformy poszukujemy osób, które są gotowe na podjęcie długofalowej współpracy w zakresie tworzenia wartościowego contentu tekstowego.

Wymagania:

– bardzo dobra znajomość zasad gramatyki języka polskiego,

– bogaty zasób słownictwa

– plastyczność języka i płynne posługiwanie się słowem pisanym

– umiejętność tworzenia tekstów wartościowych merytorycznie

– kreatywność

– oryginalność

– rzetelność

– terminowość

Zakres obowiązków:

– tworzenie artykułów  powiązanych tematycznie z branżą designu, architektury, aranżacji wnętrz oraz technologii

– sporządzanie opisów produktów

Ukończenie studiów polonistycznych bądź  pokrewnych będzie dodatkowym atutem. Mile widziana jest również znajomość języka angielskiego oraz  zainteresowania związane z designem, architekturą, aranżacją wnętrz oraz technologią.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt: bogna.maciejewska@homesquare.eu