facebook view
Magis meble - dla architektów i hoteli

Magis meble

Włoska marka Magis została założona w 1976 roku i zachwyca nowoczesnym designem do dnia dzisiejszego. Pod szyldem Magis powstało wiele ikon designu sygnowanych nazwiskami powszechnie znanymi w świecie wnętrzarstwa. Werner Aisslinger, Zaha Hadid, Philippe Starck, Eero Aarnio, Naoto Fukasawa, Ron Arad, Raul Barbieri, Ronan & Erwan Bouroullec, Ineke Hans, Jaime Hayon, Jerszy Seymor to zaledwie garstka projektantów współtworzących niebanalne meble.

Założyciele uważają, że ich firma to przede wszystkim sposób myślenia i tworzenia nowych koncepcji. W projektowaniu muszą przede wszystkim rozwijać sposób eksperymentalnego myślenia, który wymaga olbrzymiego wysiłku, uporu, fanatyzmu, a czasem nawet szaleństwa w dążeniu do celu. W ten sposób powstają nietypowe projekty, które działają w pewnych kontekstach i ekstrapolują je dla innych, aby odkryć nowe funkcje.

Poszukujesz świeżego designu i innowacyjnych rozwiązań? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.