facebook view
Mobi ekskluzywne meble logo

Artykuły powiązane z marką MOBI

Nowoczesne snycerstwo Stoliki kawowe Dali MOBI

MOBI ekskluzywne meble

Marka MOBI została założona w 1983 r. w tureckiej miejscowości Bursa. Firma jest producentem wysokiej jakości, ekskluzywnych mebli charakteryzujących się współczesnym wzornictwem. Założyciel firmy – A.Rasit Karaaslan, jest wielokrotnie nagradzanym projektantem, a także twórcą wszystkich kolekcji marki MOBI. Meble powstają dzięki połączeniu wykorzystania tradycyjnych metod produkcji oraz wysoko zaawansowanych technologii. Dzięki temu możliwa jest indywidualizacja zamówień przy jednoczesnym zagwarantowaniu najwyższej jakości. Każdy mebel tworzą wysoko wykwalifikowani rzemieślnicy z wieloletnim doświadczeniem.

Nazwa MOBI stała się synonimem wysokiej jakości mebli zarówno w Turcji, jak i na całym świecie. Wynika to z tego, że MOBI dostrzega istotę jakości nie tylko o produkcie końcowym, ale także w procesie wytwórczym, w którym każdy etap i komponent produkcji jest kontrolowany. Ręcznie wyselekcjonowane surowce, najnowocześniejsza technologia, najlepszy sprzęt na świecie i doskonałe rzemiosło są kluczowymi składnikami tego procesu. Polityka jakości marki MOBI nakazuje jej dążyć do szczęścia i satysfakcji klientów oraz pracowników i dostawców.

Jako projektant, A. Rasit Karaaslan preferuje wykorzystanie naturalnych materiałów i form organicznych w ujęciu współczesnej estetyki. Uwiebia eksperymentować i przełamywać standardy obróbki drewna, tworząc tekstury i wzory. Jego stolik do kawy Sini zdobył nagrodę iF Product Design Award w 2009 roku. Brooklyn Sideboard, Coco Lamp i Rosa Dining Room należą do jego kolejnych często nagradzanych projektów. Płodny projektant co roku prezentuje swoją nową kolekcję na stoisku MOBI na Salone del Mobile International Furniture Fair w Mediolanie.

Poszukujesz świeżego designu i innowacyjnych rozwiązań? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Produkty marki MOBI