Ethimo meble ogrodowe

Włoska firma Ethimo specjalizuje się w wysokiej jakości meblach ogrodowych i wystroju wnętrz, czerpiąc inspirację z ciepłych, zachęcających kolorów Morza Śródziemnego i uroku skromnych, zapadających miejsc. Współczesne kolekcje marki projektowe są z myślą o komforcie, praktyczności oraz ponadczasowej estetyce, aby stworzyć wyrafinowane kompozycje, w których można się zrelaksować i delektować prawdziwym luksusem wolnego czasu.

Ethimo – meble ogrodowe dla kogo?

Decyzje dotyczące produkcji firmy opierają się na doborze materiałów i dbałości o szczegóły, aby stworzyć unikalne meble zewnętrzne, które nadają eleganckich, osobistych akcentów prywatnym ogrodom, ekskluzywnym małomiasteczkowym hotelom i wyrafinowanym kurortom.

Ethimo – pasja

Pasja do natury jest siłą napędową tego przedsiębiorczego doświadczenia. Sama siedziba firmy Ethimo znajduje się pośród poruszających zapachów i intensywnych kolorów Moutan Botanic Center, parku o powierzchni 15 hektarów, w którym znajduje się najważniejsza na świecie kolekcja piwonii. Ta wyjątkowa lokalizacja pośród zielonych wzgórz północnego Lacjum i Toskanii dała początek pierwszemu zalążkowi kolekcji. Od 2009 roku nasza pasja do ogrodów, przyrody i najbardziej oszałamiających śródziemnomorskich krajobrazów zainspirowała serię kolekcji, które ujmują 40 lat doświadczenia w życiu na świeżym powietrzu i odzwierciedlają najnowsze trendy w designie.

Od prywatnych ogrodów botanicznych po najbardziej fascynujące i prestiżowe ogrody na świecie, Ethimo jest obecny w ponad 40 krajach i dumny ze współpracy z projektantami o międzynarodowej renomie w zakresie tworzenia swoich produktów oraz z najlepszymi projektantami wnętrz i ogrodów. Producent ekskluzywnych meble ogrodowych jest niekwestionowanym ambasadorem najbardziej autentycznej klasy włoskiego designu.