Gommaire – meble zewnętrzne i wewnętrzne

Gommaire to nowa belgijska marka założona w styczniu 2015 r. Powstała w wyniku połączenia pomysłów i lat doświadczeń Gommaire Cleybergh, Bert Verelst i Laurent’a De Greef.
W skład marki Gommaire wchodzą ponadczasowe kolekcje mebli wewnętrznych i zewnętrznych, a także szeroka oferta artykułów dekoracyjnych. Meble cechują się organicznym akcentem, który można odkryć w projektach i materiałach. Za większość projektów oraz prototypów odpowiedzialni są założyciele firmy. Meble zewnętrzne, jak i wewnętrze mogą nadać każdemu wnętrzu specyficzny akcent, od rustykalnego po współczesny.

Gommaire – meble ogrodowe bliższe naturze

Koncepcja organicznego życia Gommaire wprowadza nietypową gamę dekoracji wnętrz oraz mebli bliskich naturze. Wyroby szklane i ceramiczne, plecione kosze i krzesła w nowoczesnym stylu, stoły z odzyskanego drewna tekowego, tapicerowane krzesła i sofy, stoliki kawowe oraz oświetlenie stanowią rdzeń kolekcji. Jednak szeroka gama mebli ogrodowych z aluminium tekowego dopełniają pierwszy plan „organicznego życia Gommaire”.