Włoska marka Imperfettolab doskonale wypełnia swoim asortymentem artystyczną lukę w dziedzinie wyposażenia wnętrz. Meble z kolekcji są nowatorskie i inspirujące – przywodzą na myśl rzeźbiarskie formy. Niektóre modele zdają się unosić w powietrzu, inne zabierać patrzącego w oniryczną podróż do świata piękna, wyobraźni, tajemnic. Marka Imperfettolab słynie z mitycznych i organicznych motywów w swoich liniach. Meble stanowią dowód, że magii designu nie można już niczym ograniczyć.

Współczesne kolekcje czerpią z przeróżnych źródeł. Inspiracje mogą pochodzić z mitów, archetypów, baśni, poezji, przyrody. Tajemna, wręcz metafizyczna moc ponadczasowych symboli i miejsc zdaje się zdolna przeniknąć do współczesności za pomocą odpowiednich mebli. Wyposażenie wspaniale oddaje artystyczny klimat przestrzeni galerii sztuki. Ławki, siedziska, fotele efektownie dopełnią każde niecodzienne wnętrze. Takie meble stworzą odpowiednią atmosferę, a także podkreślą wyjątkowy charakter luksusowego salonu ekspozycyjnego.

Wyposażenie wytwarzane jest z włókna szklanego, dzięki czemu zyskuje na lekkości i nieco archeologicznym, prastarym wydźwięku. Materiał pozwala kreować unikalny efekt końcowy. Meble z pogranicza awangardowej sztuki użytkowej dedykujemy wszystkim miłośnikom fantazyjnych oraz niezwykłych przedmiotów.

Marka Imperfettolab została założona w 1992 roku. Włoska firma rodzinna przez ostatnie 3 dekady zyskała na wyrazistym kierunku i artystycznym wizerunku. Główny projektant – Verter Turroni, stawia na artyzm, finezję, potęgę wyobraźni. Formy meblarskie przywodzą na myśl mityczne kształty, archetypowe symbole, magiczne miejsca. Asortyment marki wspaniale odpowiada na potrzeby konkretnych branż – teatralne, wręcz magiczne meble stanowią idealne połączenie rzeźby i designu.