Technogym – domowa siłownia – nowatorski trend w projektowaniu

O wyjątkowości sprzętów Technogym świadczy nie tylko ich technologiczna inteligencja, ale również wynoszący je wysoko ponad dotychczasowe standardy unikalny i ekskluzywny design. Linia Personal, sygnowana przez jednego z najbardziej renomowanych, światowych projektantów- Antonio Citterio, zrodziła się z ciągłego wydobywania autentyzmu i podnoszenia każdego przyrządu do rangi dzieła sztuki. Niezwykły kunszt włoskiego artysty  potwierdzają również produkty firm: Hansgrohe, Vitra, Flos, Kartell, Ansorg, Flexform, B&B Italia.

Perfekcjonizm i design na najwyższym poziomie sprawiły, że Technogym jest bezkonkurencyjną marką wśród elity producentów wyposażenia domowej siłowni.

ekskluzywne wyposażenie prywatnej siiłowni, by Technogym

Zobacz projekt

TECHNOGYM-Recline Personal

 

Recline Personal

Eleganckie kolory i linie, staranne połączenie wysokiej klasy szkła i aluminium, budujące wyjątkowy profil rowerka stacjonarnego Recline Personal, potwierdzają mistrzostwo włoskiego talentu.

Sprzęt sygnowany przez Antonio Citterio i szwajcarską firmę Vitra jest wynikiem wieloletniego doświadczenia w świecie designu i miłości do ekskluzywnej doskonałości.
Dla zwiększenia przyjemności treningu Recline Personal wyposażono w nowoczesny, 15 calowy,  dotykowy ekran Visioweb, wykonany z hartowanego szkła, który swoim designem idealnie komponuje się z wyjątkową formą urządzenia. Pozycję wyświetlacza Visoweb dostosowano tak, by jego obsługa nie sprawiała trudności, nawet w pozycji półleżącej.
Aby zapewnić najwyższy poziom wygody i komfortu podczas ćwiczeń, użytkownik reguluje siedzisko według własnych potrzeb. Przyciski używane do regulacji intensywności treningu znajdują się na uchwytach, więc można zmienić ich parametry bez zatrzymania lub zmiany pozycji.

Rowerek stacjonarny posiada 23 programy, zróżnicowane pod względem celów, które pragniemy osiągnąć. Poziom trudności, czas ćwiczeń, ilość spalanych kalorii możemy dostosować do własnych potrzeb, stając się osobistym trenerem.
Technogym stworzył Recline Personal również z myślą o niewielkich pomieszczeniach, którym chcemy nadać niepowtarzalne, luksusowe oblicze.

TECHNOGYM-Run Personal

Run Personal

Doskonała synteza najnowszej technologii, eleganckiego designu i wysokiej jakości materiałów to kluczowe walory bieżni Run Personal. Antonio Citterio, twórca całej linii Personal, zatroszczył się, aby sprzęt idealnie komponował się z wnętrzem każdego domu, którego mieszkańcy promują zdrowy styl życia.

Unikalny design powstał z połączenia doskonałych materiałów- polerowanego aluminium i hartowanego szkła. To właśnie one zasadniczo wpływają na jakość sprzętu i wyjątkowy wymiar naszego domu.

Bieżnia Run Personal jest wyposażona w multimedialny 19 calowy ekran Visioweb, pozwalający na połączenie treningu z rozrywką. Wysiłek fizyczny możemy umilić sobie surfowaniem po internecie, słuchaniem odprężającej muzyki czy oglądaniem ulubionych kanałów telewizyjnych.
Różnorodne programy i poziomy zaawansowania ćwiczeń  pozwalają dostosować trening do celów, które chcemy osiągnąć. Podczas ćwiczeń istnieje możliwość monitorowania wielu parametrów (spalanych kalorii, pomiaru tętna, czasu treningu, dystansu) i wykonania tzw. Fitness Test, dzięki któremu sprawdzimy swoją wydolność treningową.

Sprzęt bardzo korzystnie wpływa na nasze zdrowie fizyczne. Dzięki niemu wzmacniamy układ sercowo-oddechowy oraz mięśnie, szczególnie kończyn dolnych i dodatkowo spalamy zbędną tkankę tłuszczową.

Korzystając z Run Personal możemy przebiec maraton i pobić własne rekordy bez wychodzenia z domu.

 

domowa siłownia

Cross Personal

Eleganckie linie i atrakcyjna forma Cross Personal są kwintesencją słów „made in Italy”. Tak jak w przypadku innych produktów z linii Personal, Antonio Citterio wykorzystał połączenie najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych technologii. Niepowtarzalny, innowacyjny design, doskonale dobrana kombinacja materiałów i kolorów sprawia, że obok Cross Personal nie można przejść obojętnie.

Urządzenie Cross Personal jest wynikiem ponad trzydziestoletniego doświadczenia w budowie produktów Welness i najnowszych osiągnięć w zakresie biomechaniki.Każda faza tworzenia sprzętu była starannie monitorowana: od projektu, montażu, instalacji po dopracowanie najmniejszych detali. Mikrochemicznie polerowane osłony i ręcznie gładzone, stalowe wykończenia wyraźnie podkreślają niepodważalną wartość produktu. To precyzyjna dbałość o szczegóły wpływa na jego wyjątkowość. Dodatkową zaletą jest fakt, że wszystkie materiały są recyklingowalne.
Najważniejsze cechy trenażera eliptycznego Cross Personal to intuicyjność, łatwość w obsłudze oraz bezpieczeństwo. Ćwiczenia wykonywane na sprzęcie zbliżone są do ruchów wykonywanych podczas Nordic Walking.

Przy pomocy Cross Personal można trenować  dolne i górne partie ciała. Urządzenie pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów, ujędrnić skórę, poprawić kondycję oraz koordynację ruchową.

zdjęcia: Technogym Polska

zdjęcie tytułowe: antoniocitterioandpartners.it

 

 

Dodaj komentarz