Ładowanie Wydarzenia

« Starsze komentarze

  • To event minęło.

Targi Creativeworld 2019

Styczeń 26 @ 09:00 - Styczeń 29 @ 18:00

Targi CreativeWorld logo

Targi Creativeworld 2019 odbędą się we Frankfurcie nad Menem w dniach 26- 29 stycznia 2019 roku. Wykorzystane do tego celu zostaną dwie hale – 4.1 i 4.2 Frankfurckiego Centrum Targowego. Branżowe przedsięwzięcie stanowi doskonałą okazję, by zaznajomić się z trendami na nadchodzący sezon i nawiązać nowe relacje biznesowe.

Organizatorzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wprowadzając nowe funkcje, w tym Program Business-Matchmaking i oferując różnorodne możliwości zaprezentowania asortymentu z sektora DIY. Stawiają przede wszystkim na różnorodność, czego efektem są specjalnie wydzielone segmenty: hobby i majsterkowanie, zaopatrzenie grafików i artystów, Street Art, prace ręczne i sztuka tekstylna oraz dekoracje.

Swój udział w przyszłorocznej edycji wydarzenia zgłosiło ponad 300 wystawców. Targi Creativeworld przyciągnęły w 2018 roku ponad 9250 odwiedzających, z czego 67% to osoby, które przybyły na nie zza granicy. Uchodzą za najważniejsze tego typu targi w naszej części Europy – zrzeszają w jednym miejscu trendsetterów, dostawców, handlowców oraz specjalistów z branży, dzięki czemu stanowią doskonałą platformę do składania ofert kupna i sprzedaży.

Realizatorzy kolejnej edycji przewidują warsztaty i kreatywne spotkania w ramach Creativeworld Forum w hali 4.2. Tu także odbędzie się finał konkursu Creative Impulse Awards organizowanego we współpracy z magazynem Hobby Art. W ramach Creativeworld Trends, odbywającego się w hali 4.1,założycielki i architektki studia kreatywnego Bora.Herke.Palmisano zaznajomią zainteresowanych ze współczesnymi trendami i innowacyjnymi produktami.

Szczegóły

Start:
Styczeń 26 @ 09:00
Koniec:
Styczeń 29 @ 18:00
Wydarzenie Categories:
,
Strona internetowa:

Miejsce

Messe Frankfurt am Main
Ludwig-Erhard-Anlage 1,60327
Frankfurt am Main,Niemcy
+ Google Map

Szczegóły

Start:
Styczeń 26 @ 09:00
Koniec:
Styczeń 29 @ 18:00
Wydarzenie Categories:
,
Strona internetowa:

Miejsce

Messe Frankfurt am Main
Ludwig-Erhard-Anlage 1,60327
Frankfurt am Main,Niemcy
+ Google Map